Płyn do mycia szyb CLIN Pompka Lemon 500ml-

Płyn do mycia szyb CLIN Pompka Lemon 500ml

Płyn do mycia szyb 500ml o przyjemnym zapachu. Nie pozostawia smug i zapewnia krystaliczną przejrzystość. Skutecznie usuwa brud i zapobiega osiadaniu kolejnych zanieczyszczeń.

9,25 zł

Najniższa cena produktu 11,38 zł z dnia 18.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Płyn do mycia szyb CLIN Pompka Lemon 500ml

Płyn do mycia szyb Clin z pompką o pojemności 500 ml w wersji o zapachu cytryny. Dzięki zawartości bio-alkoholu, składnika pochodzenia naturalnego, produkt charakteryzuje się łagodnym i przyjemnym aromatem, zapewniając jednocześnie długotrwały połysk bez smug. Idealny do skutecznego i delikatnego czyszczenia szyb, Clin Lemon to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią skuteczność, przyjazność dla środowiska i świeży zapach podczas codziennych prac domowych.

Ponadto, unikalna formuła Clin Lemon została specjalnie opracowana, aby skutecznie usuwać zabrudzenia, osady i kurz, pozostawiając powierzchnie czyste, błyszczące i klarowne. Pompka ułatwia aplikację płynu, umożliwiając precyzyjne dawkowanie i minimalizując straty produktu. Bezpieczny dla powierzchni szklanych, Clin Lemon nie tylko zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia, ale także chroni przed osadzaniem się nowych zabrudzeń. Przekształć codzienną rutynę sprzątania w przyjemność, korzystając z płynu do mycia szyb Clin Lemon z nutą świeżości cytrynowej.

Kod produktu
10477
EAN
9000100866149
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
0,5 l
Typ
Płyny do mycia szyb
Podobne produkty