• Wyprzedany
Ostrzałka do noży GERLACH Granitex 3-stopniowa

Ostrzałka do noży GERLACH Granitex 3-stopniowa

Wygodna i prosta w obsłudze ostrzałka, która pozwoli naostrzyć nawet najbardziej stępiony nóż. Idealna do noży o gładkim, stalowym ostrzu.

76,07 zł

Najniższa cena produktu 93,57 zł z dnia 24.02.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Ostre noże w kuchni to podstawa, każda gotująca osoba to potwierdzi. Kiedy robią się tępe nie trzeba ich od razu wymieniać, wystarczy tylko odpowiednia ostrzałka.

Granitex to linia naczyń i akcesoriów nawiązujących do naturalnej kolorystyki granitu, a które są obecnie najmodniejszym trendem kuchennym. Teraz dołącza do nich także ostrzałka, która pozwoli błyskawiczne naostrzyć nawet najbardziej stępiony nóż a do tego zrobisz to w bezpieczny sposób. Ostrzałka Granitex jest idealna do użytku domowego. Dawniej w użyciu były osełki kamienne, które wymagały od użytkownika wprawy, odpowiedniego ułożenia noża i zwiększały ryzyko skaleczenia. Z nią możesz o tym zapomnieć.

Ta uniwersalna osełka jest bardzo prosta w obsłudze - ostrzenie odbywa się poprzez włożenia noża do odpowiedniej szczeliny.

W każdej z 3 szczelin znajduje się inny rodzaj powierzchni ostrzących:

1. płytki ze spiekanej stali służą do ostrzenia wstępnego
2. kamień diamentowy pomaga w wygładzeniu ostrza
3. kamień ceramiczny odpowiedzialny jest za polerowanie

Całości dopełnia obudowa z tworzywa sztucznego z ergonomicznym uchwytem o satynowym wykończeniu i antypoślizgową podstawką. Zapewniają one stabilność w trakcie ostrzenia i wygodę, co minimalizuje ryzyko skaleczenia. Wkładając nóż w szczelinę mamy pewność, że będzie on ostrzony pod odpowiednim kątem.

Ostrzałka przeznaczona jest dla noży o gładkim, stalowym ostrzu. Kilkukrotne przesunięcie go po jej głowicach sprawi, że ostrze z powrotem łatwo pokroi owoce, warzywa, mięso, ryby czy wędlinę.

Kod produktu
10661
EAN
5901035504554
Marka
GERLACH
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
tworzywo sztuczne + stal nierdzewna
Kolor
czarny
Długość
20 cm
Szerokość
3,5 cm
Wysokość
6,5 cm
Waga produktu
200 g
Czyszczenie
Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
Podobne produkty