Pojemnik Smart Box na żywność 1l-

Pojemnik Smart Box na żywność 1l

Pojemnik na żywność lub inne artykuły spożywcze zamykany pokrywą z dwiema solidnymi klamrami po bokach. Zapewnią one świeżość przechowywanych w nim produktów. 2 kolory klamerek do wyboru.

5,69 zł

Najniższa cena produktu 7,00 zł z dnia 12.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Pojemnik Smart Box na żywność 

Ten prostokątny pojemnik wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Występuje w kolorze transparentnym z kolorowymi uchwytami. Przezroczystość pojemnika pozwala na szybki podgląd zawartości, przez co z łatwością znajdziemy to czego potrzebujemy. Zamykany na zatrzaski, znajdujące się z dwóch krótszych boków.

Pojemnik przeznaczony jest do przechowywania różnego rodzaju żywności zarówno w lodówce jak i zamrażalniku. Sprawdzi się także w spiżarni, szafce czy na kuchennym blacie. Sprawi, że trzymane w nim produkty spożywcze nie będą wysychać, ochroni je przed dostępem powietrza, wody i bakterii, dzięki czemu zachowają swoją świeżość na dłużej. Pojemnik można także wykorzystaj jako pudełko na różne szpargały i drobiazgi a także suchą karmę dla psa i kota.

Przyda się w każdym domu, jest trwały i solidny, bardzo wygodny w użytkowaniu. Dzięki niemu przechowywanie stanie się o wiele łatwiejsze. Płaska, profilowana pokrywka pozwala na ustawianie pojemników jeden na drugim, dzięki czemu oszczędzimy cenne miejsce.

Pojemniki różnią się kolorem zaczepów, kolor wysyłamy losowo

Kod produktu
1306
EAN
6421937000194
Opakowanie
Luz
Pojemność
1000 ml
Kolor
niebieski / czerwony
Długość
18 cm
Szerokość
12 cm
Wysokość
8 cm
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty