Deska do serwowania serów z narzędziami TOPFANN 32,5x18 cm

  Deska do serwowania serów z narzędziami TOPFANN 32,5x18 cm

  13220
  88 Przedmioty

  Deska do serwowania serów, wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bambusowego w komplecie z 3 akcesoriami.

  49,99 zł
  Produkt dostępny

  Opis produktu

  Bambusowa deska do serów 32,5x18cm z zestawem akcesoriów TOPFANN

  Taka deska to przydatne akcesorium w kuchni każdego smakosza różnego rodzaju serów a także i wędlin, która umożliwia odpowiednie zaserwowanie ich na stół. Wybierz kilka różnych gatunków sera o wyjątkowym smaku i aromacie i zachwyć gości sposobem ich podania.

  Deska składa się z 2 połączonych ze sobą części - po lewej pole na sery - po prawej miejsce na zestaw 3 narzędzi: widelec, nóż i łopatka. Te dedykowane akcesoria pomogą w krojeniu i serwowaniu produktów.

  Deska wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem. Bambus mimo ze nie jest drzewem to materiały z niego otrzymywane mają właściwości do drewna podobne a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet to otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Zastosowanie bambusa sprawia, że deska z niego wykonana jest odporna na uszkodzenia, nie absorbuje zapachów, nie pochłania płynów oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

  Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć.

  Specyfikacja

  5903771841368
  88 Przedmioty
  Materiał
  Drewno bambusowe + stal
  Długość
  32,5 cm
  Szerokość
  18 cm
  Waga produktu
  620 g
  Czyszczenie
  Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
  Grubość
  1,2 cm
  Wymiary widelca
  12,5 x 3 cm
  Wymiary noża
  12 x 2,5 cm
  Wymiary łopatki
  12 x 4,7 cm

  Opinie

  Brak recenzji użytkowników.

  Produkty powiązane
  • Rejestracja

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło