Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm

  Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm

  Tarka Prymus-agd pozwala szybko i łatwo ścierać szeroką gamę produktów spożywczych- serów, warzyw, owoców. Krawędzie tnące zachowują oryginalną ostrość przez długi okres czasu, ścieranie nie wymaga użycia siły co pomaga bezpiecznie użytkować tarkę. Posiada wygodny i ergonomiczny uchwyt z tworzywa. 

  15,99 zł
  Produkt dostępny

  Opis & Specyfikacja

  Podstawowym wyposażeniem każdej kuchni jest tarka, przeznaczona do tarcia i ścierania wielu produktów spożywczych takich jak warzywa, owoce czy sery. Pomoże nam przygotować wiele produktów wchodzących w skład przyrządzanych dań.

  Tarka została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu posłuży nam przez długie lata. Trzy grubości oczek ścierających oraz szatkownica umożliwiają perfekcyjne cięcie. Ostrza tarki idealnie sprawdzą się do ścierania zarówno twardych czy miękkich produktów. Małe ostrze posłuży nam do cięcia warzyw na cienkie i grubsze paseczki, duże ostrza na tz. ząbki oraz szatkownica za pomocą której uzyskamy plasterki. Produkt posiada dużą powierzchni ścieralną, pozwala to w łatwy i szybki sposób na przygotowanie posiłków. Dodatkowym atutem jest wywinięty rant na dole tarki, który zapobiega przesuwaniu się tarki po gładkich powierzchniach np. talerzu. Wygodna, ergonomiczna oraz stabilna rączka umożliwia bezpieczne użytkowanie. 

  Informacje dodatkowe:

  Trzy grubości oczek ścierających 

  Szatkownica

  Dobrze wyprofilowany uchwyt

  Kod produktu
  1426
  EAN
  5902645004540
  Marka
  PRYMUS AGD
  Opakowanie
  Opakowanie producenta
  Długość
  10,5 cm
  Szerokość
  7,5 cm
  Wysokość
  23,5 cm
  Waga produktu
  200 g
  Czyszczenie
  Zmywarka
  Przeznaczenie
  do ścierania warzyw, owoców, sera
  Produkty powiązane
  • Rejestracja

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło