Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm
  • Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm
  • Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm
  • Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm
  • Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm

Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 24,5cm

Kod produktu:1426
Produkt dostępny
11,37 zł

(11,37 zł szt.)

Dostawa: od 2 do 3 dni roboczych

Tarka Prymus-agd pozwala szybko i łatwo ścierać szeroką gamę produktów spożywczych- serów, warzyw, owoców. Krawędzie tnące zachowują oryginalną ostrość przez długi okres czasu, ścieranie nie wymaga użycia siły co pomaga bezpiecznie użytkować tarkę. Posiada wygodny i ergonomiczny uchwyt z tworzywa. 

Ilość

Podstawowym wyposażeniem każdej kuchni jest tarka, przeznaczona do tarcia i ścierania wielu produktów spożywczych takich jak warzywa, owoce czy sery. Pomoże nam przygotować wiele produktów wchodzących w skład przyrządzanych dań.

Tarka została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu posłuży nam przez długie lata. Trzy grubości oczek ścierających oraz szatkownica umożliwiają perfekcyjne cięcie. Ostrza tarki idealnie sprawdzą się do ścierania zarówno twardych czy miękkich produktów. Małe ostrze posłuży nam do cięcia warzyw na cienkie i grubsze paseczki, duże ostrza na tz. ząbki oraz szatkownica za pomocą której uzyskamy plasterki. Produkt posiada dużą powierzchni ścieralną, pozwala to w łatwy i szybki sposób na przygotowanie posiłków. Dodatkowym atutem jest wywinięty rant na dole tarki, który zapobiega przesuwaniu się tarki po gładkich powierzchniach np. talerzu. Wygodna, ergonomiczna oraz stabilna rączka umożliwia bezpieczne użytkowanie. 

Informacje dodatkowe:

Trzy grubości oczek ścierających 

Szatkownica

Dobrze wyprofilowany uchwyt

85
5902645004540
1426
Opakowanie
Oryginalne opakowanie producenta
Długość
10,5 cm
Szerokość
7,5 cm
Wysokość
23,5 cm
Waga produktu
200 g
Czyszczenie
Produkt można bezpiecznie myć w zmywarce
Przeznaczenie
do ścierania warzyw, owoców, sera

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

Produkty podobne

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.