Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 22cm PRYMUS AGD - 1

  Tarka czterostronna ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 22cm

  1430
  1 Przedmiot
  9,99 zł

  Kupując ten produkt z naszym programem lojalnościowym zbierzesz 9 pkt pkt. Łączna liczba punktów w Twoim koszyku to 9 pkt które przekształcisz w kupon o wartości 0,14 zł.

  Tarka Prymus-agd pozwala szybko i łatwo ścierać szeroką gamę produktów spożywczych- serów, warzyw, owoców. Krawędzie tnące zachowują oryginalną ostrość przez długi okres czasu, ścieranie nie wymaga użycia siły co pomaga bezpiecznie użytkować tarkę. Posiada wygodny i ergonomiczny uchwyt z tworzywa. 

  Ostatnie sztuki w magazynie

  Podstawowym wyposażeniem każdej kuchni jest tarka, przeznaczona do tarcia i ścierania wielu produktów spożywczych takich jak warzywa, owoce czy sery. Pomoże nam przygotować wiele produktów wchodzących w skład przyrządzanych dań.

  Tarka została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu posłuży nam przez długie lata. Trzy grubości oczek ścierających oraz szatkownica umożliwiają perfekcyjne cięcie. Ostrza tarki idealnie sprawdzą się do ścierania zarówno twardych czy miękkich produktów. Małe ostrze posłuży nam do cięcia warzyw na cienkie i grubsze paseczki, duże ostrza na tz. ząbki oraz szatkownica za pomocą której uzyskamy plasterki. Produkt posiada dużą powierzchni ścieralną, pozwala to w łatwy i szybki sposób na przygotowanie posiłków. Dodatkowym atutem jest wywinięty rant na dolnym brzegu, która  zapobiega przesuwaniu się tarki po gładkich powierzchniach np. talerzu. Wygodna, ergonomiczna oraz stabilna rączka umożliwia bezpieczne użytkowanie. \

  Informacje dodatkowe:

  Trzy grubości oczek ścierających 

  Szatkownica

  Dobrze wyprofilowany uchwyt

  5902645002515
  1 Przedmiot

  Parametry

  Opakowanie
  Oryginalne opakowanie producenta
  Długość
  9,5 cm
  Szerokość
  6,5 cm
  Wysokość
  22 cm
  Waga produktu
  150 g
  Czyszczenie
  Produkt można bezpiecznie myć w zmywarce
  Przeznaczenie
  do ścierania warzyw, owoców, sera

  Kody dodatkowe

  Brak recenzji użytkowników.

  Produkty powiązane
  • Rejestracja

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło