• Nowy
Wkład filtrujący do wody AQUAPHOR B15 Standard

Wkład filtrujący do wody AQUAPHOR B15 Standard

14576
522 Przedmioty

Wkład filtrujący do wody marki Aquaphor. Wkład jest kompatybilny z modelami dzbanków Aquaphor: Standard, Ideal oraz z dzbankami innych polskich producentów, które posiadają okrągłe wkłady. Wydajność jednego wkładu wynosi 170l, zdecydowanie przyczynia się do dużych oszczędności. Wkłady mają za zadanie zapobiegać osadzaniu się kamienia. Usuwają również żelazo i aktywny chlor.

13,00 zł
Produkt dostępny

Opis produktu

Wkład filtrujący do wody AQUAPHOR B15 Standard

Dbanie o środowisko do bardzo ważna kwestia w dzisiejszych czasach. Korzystając z tradycyjnej wody butelkowej wytwarzamy sporą ilość odpadów. Warto zapoznać się z zaletami dzbanków filtrujących dzięki, którym zadbamy o nasze środowisko, a jednocześnie zaoszczędzimy pieniądze.

Wymienny wkład filtrujący przeznaczony jest do oczyszczania wody wodociągowej. Każdego dnia musimy dostarczać naszemu organizmowi odpowiednią ilość wody. Dzięki wprowadzeniu dzbanka z wymiennymi wkładami alternatywą dla wody butelkowej staje się woda kranowa. Zawarte we wkładzie unikalne włókna sorpcyjne Aqualen, żywica jonowymienna oraz węgiel aktywny przyczyniają się do oczyszczenia wody z żelaza, aktywnego chloru, metali ciężkich, pestycydów, produktów ropopochodnych, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych. Dodatkowo wkład zapobiega osadzaniu się kamienia i znacząco zmiękczają wodę. Warto również zauważyć, że dzięki niemu woda traci nieprzyjemny zapach i smak.

Wprowadzając dzbanek z wkładem filtrującym z dbamy o środowisko oraz rozpoczynamy oszczędzanie. Jeden wkład wystarcza na przefiltrowanie 170l wody, oczywiście jego wydajność w dużej mierze zależy od jakości wody.

Prezentowane wkłady sprawdzą się do modeli dzbanków Aquaphor: Standard i Ideal oraz do dzbanków z okrągłymi wkładami innych polskich producentów

Specyfikacja

4744131016191
522 Przedmioty
Kolor
biały
Ilość sztuk
1 szt.
Waga produktu
110 g
Wymiary opakowania
11 x 6 x 6 cm

Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło