• Wyprzedany
Uniwersalny płyn odtłuszczający MEGLIO 750ml-

Uniwersalny płyn odtłuszczający MEGLIO 750ml

Środek czyszczący o bardzo dużej koncentracji. Posiada bardzo szerokie zastosowanie. Przydatny w domu i pracy.

16,14 zł

Najniższa cena produktu 12,99 zł z dnia 20.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Uniwersalny płyn odtłuszczający MEGLIO 750ml

MEGLIO to niezastąpiony towarzysz w codziennych zadaniach porządkowych! Uniwersalny płyn odtłuszczający w pojemności 750 ml to nie tylko skuteczny środek do usuwania tłustych plam, ale także gwarancja świeżości i blasku w Twoim otoczeniu.

Dzięki rewolucyjnej, skoncentrowanej formule odtłuszczacza, MEGLIO pozwoli Ci skutecznie pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń na każdej powierzchni. Bez względu na to, czy masz do czynienia z kuchennymi plamami, tłustymi śladami na meblach czy trudno dostępnymi zakamarkami – płyn doskonale sobie z nimi radzi.

Spryskaj MEGLIO, a poczujesz, jak szybko i łatwo tłuste plamy znikają, a Twoje otoczenie nabiera świeżości. Nie musisz się martwić o różnice w rodzaju powierzchni – płyn jest uniwersalny i sprawdzi się na różnych materiałach.

Dodatkowym atutem MEGLIO jest przyjemny cytrynowy zapach, który otoczy Cię świeżością, podkreślając efektywność każdego zastosowania. Sprzątanie stało się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – dzięki MEGLIO, Twój dom zawsze będzie lśnił czystością i świeżością. Daj swoim czynnościom sprzątającym nowy wymiar z MEGLIO 750ml!

Kod produktu
1500
EAN
8002015003467
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
750 ml
Zapach
Cytrynowy
Typ
Płyny do kuchni
Podobne produkty