Deska bambusowa 35,5x28cm - 1

  Deska bambusowa 35,5x28cm

  1590
  754 Przedmioty

  Uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bambusowego. O wymiarach 35,5 x 28 cm. Deska bambusowa dla każdego stanie się niezastąpionym akcesorium w każdej kuchni.   

  44,00 zł
  Produkt dostępny

  Opis produktu

  Duża dwustronna deska kuchenna o zaokrąglonych brzegach, w kolorze słomkowo-brązowym. Wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem.

  Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

  Zastosowanie bambusa sprawia, że deska z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania płynów. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

  Dzięki otworowi w górnej części przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami przychodzi z łatwością oraz jest ona łatwa w przechowywaniu. Z powodzeniem zmieści się do każdej szafki czy szuflady. 

  Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Ukroisz na niej wszystko - od pieczywa, sera, owoców, warzyw po porcjowanie i rozbijanie mięsa. Dzięki niej pokrojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna.

  Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć.

  Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

  Szczegółowe informacje:

  - wymiary całej deski: 35,5 x 28 x 1,5 cm

  - powierzchnia do krojenia 31 x 28 cm

  Specyfikacja

  5903771841382
  754 Przedmioty
  Materiał
  drewno bambusowe
  Długość
  35,5 cm
  Szerokość
  28 cm
  Waga produktu
  990 g
  Czyszczenie
  Zalecane mycie ręczne
  Grubość
  1,5 cm

  Opinie

  Brak recenzji użytkowników.

  Produkty powiązane
  • Rejestracja

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło