Deska bambusowa 35,5x28cm-TOPFANN

Deska bambusowa 35,5x28cm

Uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bambusowego. O wymiarach 35,5 x 28 cm. Deska bambusowa dla każdego stanie się niezastąpionym akcesorium w każdej kuchni.   

44,00 zł

Najniższa cena produktu 39,60 zł z dnia 24.11.2023

Ostatnie sztuki w magazynie

Opis & Specyfikacja

Duża dwustronna deska kuchenna o zaokrąglonych brzegach, w kolorze słomkowo-brązowym. Wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem.

Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Zastosowanie bambusa sprawia, że deska z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania płynów. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

Dzięki otworowi w górnej części przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami przychodzi z łatwością oraz jest ona łatwa w przechowywaniu. Z powodzeniem zmieści się do każdej szafki czy szuflady. 

Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Ukroisz na niej wszystko - od pieczywa, sera, owoców, warzyw po porcjowanie i rozbijanie mięsa. Dzięki niej pokrojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna.

Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Szczegółowe informacje:

- wymiary całej deski: 35,5 x 28 x 1,5 cm

- powierzchnia do krojenia 31 x 28 cm

Kod produktu
1590
EAN
5903771841382
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
drewno bambusowe
Długość
35,5 cm
Szerokość
28 cm
Waga produktu
990 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość
1,5 cm
Produkty w tej kategorii
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło