Deska bambusowa 32,5x18,5cm - 1

  Deska bambusowa 32,5x18,5cm

  1600
  2 Przedmioty
  21,90 zł

  Kupując ten produkt z naszym programem lojalnościowym zbierzesz 21 pkt pkt. Łączna liczba punktów w Twoim koszyku to 21 pkt które przekształcisz w kupon o wartości 0,32 zł.

  Uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs, wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bambusowego. O wymiarach 32,5 x 18,5 cm. Deska bambusowa dla każdego stanie się niezastąpionym akcesorium w każdej kuchni.                   

  Ostatnie sztuki w magazynie

  Dwustronna, prostokątna deska w kolorze słomkowo-brązowym. Wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem.

  Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

  Zastosowanie bambusa sprawia, że deska z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania płynów. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

  Wzdłuż deski z jednej strony przebiegają rowki, które ułatwiają odprowadzanie nadmiaru wydzielających się w czasie krojenia płynów. Posiada również długą rączkę, która ułatwia przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami a dzięki otworowi w górnej części jest ona łatwa w przechowywaniu. Z powodzeniem zmieści się do szuflady. 

  Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Ukroisz na niej wszystko - od pieczywa, sera, owoców, warzyw po porcjowanie i rozbijanie mięsa. Dzięki niej pokrojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna.

  Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć.

  Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

  Szczegółowe informacje:

  - wymiary całej deski: 32,5 x 18,5 cm

  - powierzchnia do krojenia 21 x 18,5 cm

  4260317612525
  2 Przedmioty

  Parametry

  Materiał
  drewno bambusowe
  Długość
  32,5 cm
  Szerokość
  18,5 cm
  Waga produktu
  420g
  Czyszczenie
  Zalecane mycie ręczne
  Grubość
  1,5 cm

  Kody dodatkowe

  Brak recenzji użytkowników.

  Produkty powiązane
  • Rejestracja

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło