Patelnia z powłoką nieprzywierającą MAESTRA 24 cm-PRYMUS AGD

Patelnia z powłoką nieprzywierającą MAESTRA 24 cm

Patelnia z powłoką nieprzywierającą o średnicy 24 cm. Jej właściwości pozwalają na przygotowanie potraw z niewielka ilością tłuszczu. Wygodny uchwyt zapewnia komfort trzymania.

56,90 zł

Najniższa cena produktu 52,49 zł z dnia 08.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Patelnia z powłoką nieprzywierającą MAESTRA 24 cm

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Państwu wyjątkową patelnię z powłoką nieprzywierającą Maestra. To niezastąpiony element każdej kuchni, który pozwoli Ci cieszyć się gotowaniem na wyższym poziomie. Wykonana z najwyższej jakości aluminium, ta patelnia o średnicy 24 cm zapewnia doskonałą wydajność i trwałość.

Dzięki powłoce nieprzywierającej, smażenie, duszenie i podsmażanie potraw staje się łatwe i przyjemne. Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o przywierające jedzenie. Łatwe usuwanie potraw z powierzchni patelni jest teraz możliwe dzięki unikalnej powłoce nieprzywierającej.

Komfort podczas gotowania jest również gwarantowany przez wygodny uchwyt  WYKONANY Z BAKELITU POKRYTEGO SILIKONEM. Dzięki niemu możesz swobodnie przenosić patelnię i bezpiecznie obsługiwać. Ta patelnia jest nie tylko funkcjonalna, ale także atrakcyjna wizualnie. Jej elegancki wygląd w kolorze czarnym marmurem będzie pasował do każdej kuchni.

Patelnia Maestra doskonale sprawdzi się do przygotowywania różnorodnych potraw. Bez względu na to, czy gotujesz na płycie indukcyjnej czy gazowej, ta patelnia zapewni Ci doskonałe rezultaty. Jej wszechstronność sprawia, że jest idealna do codziennego użytku.

Kod produktu
17771
EAN
5905155009722
Marka
FESTA ITALIA
Materiał
aluminium + tworzywo sztuczne
Kolor
czarny marmur
Długość
43 cm
Wysokość
6,5 cm
Waga produktu
770 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Rodzaj kuchenki
elektryczna, gazowa, ceramiczna, indukcyjna
Średnica dna
17 cm
Średnica górna
24 cm
Podobne produkty