Komplet 5 noży kuchennych DARIO w bloku magnetycznym Karl HAUSMANN - 1

Komplet 5 noży kuchennych DARIO w bloku magnetycznym

Przedstawiamy doskonałe narzędzia kuchenne: magnetyczny blok na noże z deską do krojenia oraz Komplet Noży Stalowych DARIO. Magnetyczny blok 3 w 1 z drewna bambusowego oferuje bezpieczne przechowywanie noży, z kolei zestaw DARIO z wysokogatunkowej stali nierdzewnej zapewnia precyzyjne krojenie różnorodnych produktów. Obydwa produkty łączą funkcjonalność, trwałość i elegancję, sprawiając, że gotowanie staje się nie tylko przyjemnością, ale również estetycznym doświadczeniem.

138,20 zł

Najniższa cena produktu 169,99 zł z dnia 22.07.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Kuchenne Doskonałości: Magnetyczny Blok na Noże z Deską do Krojenia i Komplet Noży Stalowych DARIO

Przedstawiamy magnetyczny blok na noże z deską do krojenia oraz Komplet Noży Stalowych DARIO - idealne połączenie funkcjonalności, trwałości i elegancji.

Magnetyczny Blok na Noże z Deską do Krojenia:

Wprowadź niezbędne narzędzia do swojej kuchni za pomocą tego magnetycznego bloku 3 w 1, idealnego sposobu na przechowywanie i łatwy dostęp do noży kuchennych. Wykonany z wysoce trwałego drewna bambusowego, magnetyczny blok (23x19,5x9 cm) zapewnia bezpieczne i estetyczne przechowywanie noży. Magnetyczna powierzchnia utrzymuje noże w miejscu, zapobiegając przypadkowym uszkodzeniom ostrzy. Dodatkowo, blok został wypełniony pręcikami z tworzywa sztucznego, aby zabezpieczyć ostrza noży przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

Wymiary deski (30x19,5x1x5 cm) zostały starannie dobrane, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń do komfortowego krojenia różnych składników. Drewno bambusowe, z którego wykonano blok, jest łatwe do czyszczenia i utrzymania w doskonałej kondycji, co sprawia, że jest praktycznym i estetycznym dodatkiem do każdej kuchni.

Komplet Noży Stalowych DARIO:

Każdy nóż w zestawie jest precyzyjnie wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej x30Cr13, gwarantując niezrównaną jakość i wydajność. Ergonomiczny uchwyt każdego noża zapewnia maksymalny komfort nawet przy mokrych dłoniach, umożliwiając bezpieczne i precyzyjne krojenie.

Zestaw noży DARIO obejmuje:

Nóż Szefa Kuchni - (18,5 cm długość ostrza, 34 cm długość całkowita) - niezastąpiony przy krojeniu różnorodnych produktów spożywczych.

Nóż do Chleba - (19 cm długość ostrza, 32,5 cm długość całkowita) - z charakterystycznymi ząbkami, ułatwiający idealne krojenie chleba, zachowując świeżość i strukturę.

Nóż Uniwersalny - (19 cm długość ostrza, 33,5 cm długość całkowita) - wszechstronny nóż, doskonały do precyzyjnego krojenia mięsa i wędlin.

Nóż Prosty - (12 cm długość ostrza, 23 cm długość całkowita) - kompaktowy nóż do krojenia, idealny do codziennych zadań.

Nóż do Obierania - (8,5 cm długość ostrza, 19,5 cm długość całkowita) – idealny do precyzyjnego obierania warzyw i owoców.

Obydwa produkty, zarówno magnetyczny blok na noże z deską do krojenia, jak i Komplet Noży Stalowych DARIO, doskonale łączą estetykę, trwałość i funkcjonalność, sprawiając, że gotowanie staje się nie tylko przyjemnością, ale również estetycznym doświadczeniem.

Kod produktu
17889
EAN
5905155014627
Marka
Karl HAUSMANN
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
Drewno bambusowe + stal
Szerokość
19,5 cm
Wysokość
30,5 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość
10 cm
Podobne produkty