Komplet noży DARIO z dębowym blokiem magnetycznym-Karl HAUSMANN

Komplet noży DARIO z dębowym blokiem magnetycznym

Przedstawiamy magnetyczny blok na noże z drewna dębowego oraz oraz Komplet Noży Stalowych DARIO. Blok idealnie sprawdzi się do przechowywania noży w nowoczesny sposób. Zbudowany z trwałego drewna dębowego, blok zapewnia bezpieczne przechowywanie dzięki magnetycznej powierzchni, chroniąc jednocześnie ostrza. Starannie zaimpregnowany, jest odporny na wilgoć i uszkodzenia, gwarantując długotrwałą trwałość

113,81 zł

Najniższa cena produktu 139,99 zł z dnia 18.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Elegancja w Kuchni: Magnetyczny Blok na Noże z Drewna Dębowego i Komplet Noży Stalowych DARIO

Przedstawiamy magnetyczny blok na noże oraz Komplet Noży Stalowych - idealne połączenie funkcjonalności, trwałości i elegancji.

Magnetyczny blok do noży

Wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego. Nasz blok to doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności, stworzone z myślą o przechowywaniu noży w nowoczesny sposób.

Drewno Dębowe: Blok wykonany jest z trwałego drewna dębowego, nadając mu nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również zapewniając długotrwałą wytrzymałość.

Magnetyczna Powierzchnia: Dzięki magnesom wbudowanym w drewno, nasz blok zapewnia bezpieczne przechowywanie noży. Ostrza noży trzymają się na powierzchni drewna, co nie tylko ułatwia dostęp, ale także chroni ostrza przed zarysowaniami.

Impregnacja: Blok został starannie zaimpregnowany, co sprawia, że jest odporny na wilgoć i uszkodzenia. To gwarantuje długotrwałą trwałość produktu, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wymiary: Blok ma wymiary 23,5 x 22 x 1,8, z solidną podstawą o grubości 3,5, co zapewnia stabilność i bezpieczne przechowywanie noży.

Komplet Noży Stalowych DARIO:

Każdy nóż w zestawie jest precyzyjnie wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej x30Cr13, gwarantując niezrównaną jakość i wydajność. Ergonomiczny uchwyt każdego noża zapewnia maksymalny komfort nawet przy mokrych dłoniach, umożliwiając bezpieczne i precyzyjne krojenie.

Zestaw noży obejmuje:

Nóż Szefa Kuchni - (18,5 cm długość ostrza, 34 cm długość całkowita) - niezastąpiony przy krojeniu różnorodnych produktów spożywczych.

Nóż do Chleba - (19 cm długość ostrza, 32,5 cm długość całkowita) - z charakterystycznymi ząbkami, ułatwiający idealne krojenie chleba, zachowując świeżość i strukturę.

Nóż Uniwersalny - (19 cm długość ostrza, 33,5 cm długość całkowita) - wszechstronny nóż, doskonały do precyzyjnego krojenia mięsa i wędlin.

Nóż Prosty - (12 cm długość ostrza, 23 cm długość całkowita) - kompaktowy nóż do krojenia, idealny do codziennych zadań.

Nóż do Obierania - (8,5 cm długość ostrza, 19,5 cm długość całkowita) – idealny do precyzyjnego obierania warzyw i owoców.

Obydwa produkty, zarówno magnetyczny blok na noże, jak i komplet noży, doskonale łączą estetykę, trwałość i funkcjonalność, sprawiając, że gotowanie staje się nie tylko przyjemnością, ale również estetycznym doświadczeniem.

Kod produktu
17892
EAN
5905155014597
Marka
Karl HAUSMANN
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
stal nierdzewna
Materiał
Drewno dębowe
Kolor
ciemny brąz
Szerokość
23,5 cm
Wysokość
22 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość
3,5 cm
Podobne produkty