Silikonowe wiaderko na lód kostkarka do lodu pojemnik chłodzący

Silikonowe wiaderko na lód kostkarka do lodu pojemnik chłodzący

Silikonowe wiaderko na lód z podwójną ścianką to praktyczny i stylowy sposób na utrzymanie napojów zimnych na dłużej. Wykonane z miękkiego silikonu, zapewnia trwałość i elastyczność, idealne na letnie przyjęcia i pikniki.

12,19 zł

Najniższa cena produktu 14,99 zł z dnia 13.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Silikonowe wiaderko na lód z podwójną ścianką

Oto Twój niezbędny towarzysz do chłodzenia napojów w letnie dni - silikonowe wiaderko na lód z podwójną ścianką. Ta innowacyjna konstrukcja przynosi nie tylko stylowy wygląd, ale również funkcjonalność, której potrzebujesz, aby utrzymać swoje napoje zimne przez dłużej.

Najważniejsze cechy:

Pojemność i praktyczność: Dzięki swojej pojemności idealnie sprawdzi się podczas przyjęć, pikników czy imprez na świeżym powietrzu.  Szeroki otwór ułatwia napełnianie i wyjmowanie kostek lodu.

Miękki silikon dla trwałości i elastyczności: Wykonane z miękkiego silikonu wiaderko jest odporne na uszkodzenia, co sprawia, że jest to produkt trwały i łatwy w utrzymaniu. Dodatkowo, elastyczność materiału ułatwia wyjmowanie kostek lodu i czyszczenie.

Stylowy design: Prosty, nowoczesny design wiaderka sprawia, że będzie ono eleganckim dodatkiem w każdym mieszkaniu

Niech to silikonowe wiaderko na lód stanie się nieodłącznym elementem Twoich letnich spotkań, zapewniając Ci zawsze orzeźwienie w gorące dni!

Kod produktu
18222
Materiał
silikon
Kolor
niebieski
Wysokość
14 cm
Podobne produkty