Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami CIF LEMON 780ml  - 1

Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami CIF LEMON 780ml

Cifmleczko z mikrokryształkami 780ml o przyjemnym, cytrynowym zapachu. Skutecznie usuwa brud, nie niszcząc czyszczonej powierzchni.mleczko wnika i usuwa każde zabrudzenie np. przypieczony tłuszcz przypalone jedzenie, plamy z kamienia w łazience. Pozostawia delikatny połysk i świeży zapach. Nie podrażnia skóry. Jego nowa konsystencja wymaga mniej spłukiwania. 

12,20 zł

Najniższa cena produktu 15,01 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Mleczko do czyszczenia CIF LEMON z mikrokryształkami 780ml

Cif Cream Lemon Mleczko z mikro-kryształkami to niekwestionowany lider w dziedzinie czyszczenia powierzchni twardych. W opakowaniu o pojemności 780 ml znajduje się doskonale zbalansowana formuła, której głównym celem jest eliminacja wszelkich domowych zabrudzeń. Wzbogacone mikro-kryształki penetrują nawet najtrudniejsze plamy, usuwając je skutecznie i pozostawiając powierzchnie perfekcyjnie czyste oraz lśniące.

Dzięki tej wyjątkowej formule, mleczko Cif Lemon nie toleruje żadnych kompromisów. Usuwa w 100%* wszystkie typy zabrudzeń, zapewniając użytkownikowi do 100%* idealnie czystych powierzchni. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z uporczywymi plamami tłuszczu w kuchni czy osadami kamienia w łazience, Cif Cream Lemon radzi sobie z każdym wyzwaniem.

Nowa konsystencja produktu działa równie skutecznie co poprzednie formuły, jednocześnie redukując ilość wymaganego spłukiwania. Dzięki temu możesz cieszyć się idealną czystością łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Skład mleczka obejmuje m.in. anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło oraz starannie dobraną kompozycję zapachową. Zawiera również składniki takie jak Limonene, Benzisothiazolinone, Linalool, Geraniol, które wpływają na efektywność i świeży zapach produktu. Odkryj niezrównane możliwości czyszczenia z mleczkiem Cif Cream Lemon, które dostarcza perfekcyjne rezultaty bez żadnych kompromisów.

Kod produktu
2177
EAN
8710908809910
Pojemność
780 ml
Podobne produkty