• Wyprzedany
Ludwik do mycia szyb anty-para 750ml-Ludwik

Ludwik do mycia szyb anty-para 750ml

Preparat do mycia szyb, luster i innych powierzchni szklanych. Dzięki dużej zawartości alkoholu doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i odtłuszcza powierzchnie, szybko odparowuje nie pozostawiając smug i zacieków. Specjalnie dobrana receptura i regularne stosowanie zapobiegają zaparowaniu szklanych powierzchni oraz ponownemu osadzaniu się brudu.

7,98 zł

Najniższa cena produktu 9,82 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Płyn do mycia okien i luster Ludwik anty para

Płyn do mycia okien i luster Ludwik Anty Para to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących szybkiego i skutecznego sposobu na błyskawiczne czyszczenie szklanych powierzchni. Nasz niezawodny produkt opiera się na silnej formule, która nie tylko doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, ale także eliminuje ryzyko pozostawiania nieestetycznych smug. Dodatkowo, płyn skutecznie zapobiega parowaniu szyb, co sprawia, że utrzymanie czystości staje się jeszcze bardziej efektywne.

Niezrównana receptura płynu do mycia okien Ludwik sprawia, że jest on idealny do użytku w różnych warunkach. Doskonale nadaje się nie tylko do mycia okien, ale również luster, szklanych mebli czy innych powierzchni ze szkła. Dzięki niemu bez trudu osiągniesz idealną czystość i przejrzystość bez konieczności poświęcania dużo czasu na żmudne sprzątanie.

Główne cechy produktu:

Skuteczne mycie bez smug: Nasz płyn do mycia szyb zapewnia błyskawiczne czyszczenie bez pozostawiania nieestetycznych smug, co sprawia, że Twoje szklane powierzchnie prezentują się idealnie.

Ochrona przed parowaniem: Dzięki starannie opracowanej recepturze, nasz płyn skutecznie chroni przed parowaniem szyb, co czyni go idealnym do użytku w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka.

Wszechstronność zastosowań: Ludwik Anty Para doskonale sprawdzi się nie tylko przy myciu okien, ale również luster, szklanych mebli oraz innych powierzchni ze szkła, zapewniając profesjonalny efekt czystości.

Szybkość i efektywność: Dzięki naszemu płynowi do mycia szyb, utrzymanie czystości w domu czy samochodzie staje się prostsze i bardziej efektywne, oszczędzając Twój cenny czas.

Odtłuszczanie i rozpuszczanie zabrudzeń: Nasz produkt skutecznie odtłuszcza oraz rozpuszcza wszelkie zanieczyszczenia, eliminując konieczność trudnego usuwania trudnych plam i zabrudzeń.

Nie trać czasu na długotrwałe sprzątanie. Wybierz płyn do mycia okien i luster Ludwik Anty Para, by szybko i skutecznie cieszyć się idealnie czystymi i przejrzystymi powierzchniami!

Kod produktu
2372
EAN
5900498011647
Marka
Ludwik
Pojemność
750 ml
Podobne produkty