Wieczko do słoika fi82 6 zaczepów złote

  2403
  31861 Przedmioty
  0,30 zł

  Brak punktów za ten produkt lub kwota produktu jest za niska.

  Wieczko o średnicy 82 mm i 6 zaczepach, w kolorze złotym. Wykonane z ocynkowanej stali. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

  Produkt dostępny

  W każdej spiżarce powinny znaleźć się domowe przetwory takie jak dżemy, powidła, ogórki, miód, papryka, buraczki czy suszone pomidorki, które posłużą nam jako smaczne przystawki czy składniki wielu dań. Pasteryzowanie, konserwowanie, kiszenie pozwala nam cieszyć się ich smakiem także poza sezonem i zachować wszystkie ich walory. Pomocny w tym będzie słoik, do którego zamknięcia niezbędne jest wieczko. 

  Wieczko wykonane zostało ze stali pokrytej z zewnątrz warstwą złotej farby. Od wewnątrz umieszczono silikonową nakładkę zapewniającą odpowiednią szczelność. Takie wieczko zapobiega dostawaniu się do wnętrza słoika niepożądanego powietrza i bakterii, dzięki czemu przetwory nie będą się psuć. To produkt wielokrotnego użytku - wystarczy go umyć i ponownie wykorzystać. Dzięki temu posłuży na kilka sezonów.

  Jego średnica wynosi 82 mm. Pasuje do słoików o gwintach wymagających 6 zaczepów jak np. oferowane przez nas słoiki TO o pojemności 450ml, 500ml, 540 ml, 720ml, 900ml czy 350 ml.

  Cena dotyczy 1 szt. 

  Przeznaczone do kontaktu z żywnością.

  2094801013350
  31861 Przedmioty

  Parametry

  Materiał
  stal
  Kolor
  złoty
  Wysokość
  1 cm
  Średnica
  82 mm
  Ilość zaczepów
  6 zaczepów

  Kody dodatkowe

  Brak recenzji użytkowników.

  Produkty powiązane
  • Rejestracja

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło