Suszarka na pranie X-LEGA VILEDA 180cm
  • Suszarka na pranie X-LEGA VILEDA 180cm
  • Suszarka na pranie X-LEGA VILEDA 180cm

Suszarka na pranie X-LEGA VILEDA 180cm

Kod produktu:2700
Produkt niedostępny
71,80 zł

(71,80 zł szt.)

X-LEGA to bardzo stabilna suszarka na ubrania przeznaczona do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jej nogi w stylu x-leg zostały wyposażone w dodatkowo obudowane kółka, dzięki czemu suszarka może być łatwo przemieszczana bez zarysowań powierzchni. Suszarka do prania posiada dodatkową blokadę skrzydeł oraz zabezpieczenia przegubów, które chronią przed samoistnym złożeniem. Dzięki kompaktowym wymiarom przed i po złożeniu oraz wygodnie składanym nogom, może być łatwo przechowywana, niezależnie od wielkości pomieszczenia. 

Ilość


4023103140592
2700
Opakowanie
Oryginalne opakowanie producenta
Długość
180 cm
Szerokość
55 cm
Wysokość
93 cm
Długość linek
18 cm

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.