Mop VILEDA EASYWRING obrotowy komplet
  • Mop VILEDA EASYWRING obrotowy komplet
  • Mop VILEDA EASYWRING obrotowy komplet
  • Mop VILEDA EASYWRING obrotowy komplet

Mop VILEDA EASYWRING obrotowy komplet

Kod produktu:2706
Ostatnie sztuki w magazynie
123,05 zł

(123,05 zł szt.)

Dostawa: od 2 do 3 dni roboczych

Mop przeznaczony jest do sprzątania różnych rodzajów powierzchni: parkietu, paneli oraz płytek. Specjalnie zaprojektowany kształt wiaderka sprawia, że jego przenoszenie jest prostsze i wygodniejsze, nie ma więc ryzyka wylania wody. Uchwyt do mopa został zaprojektowany tak, by zapewnić najlepszą stabilność w czasie przenoszenia lub przechowywania zestawu. Nowa nakładka mopa obrotowego Turbo z mikrowłókien zapewnia doskonałą jakość czyszczenia podłóg. Posiada dwa rodzaje włókien: białe włókna mikroaktywne skutecznie czyszczą trudne zabrudzenia, a czerwone włókna Vileda świetnie usuwają pojedyncze zabrudzenia takie jak drobiny i włosy. 

Ilość

2
4023103194113
2706
Długość
49,5 cm- wiadro;
Szerokość
26,5 cm- wiadro
Wysokość
28 cm- wiadro
Średnica
38 cm- nakładka mopa
Skład zestawu
Wiadro, mop z drążkiem, 1 wkład

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.