• Wyprzedany
Deska kamienno-drewniana ZWIEGER Door 23x18 cm

Deska kamienno-drewniana ZWIEGER Door 23x18 cm

Deska prezentacyjna wykonana z masy kamiennej oraz pięknego drewna akacjowego. Doskonale sprawdza się jako podstawka pod produkty serwowane na stole typu wędliny, owoce, sery.

121,94 zł

Najniższa cena produktu 149,99 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Deska ZWIEGER Door 23x18 cm 

Deska pochodzi z oferty marki Zwieger, która oferuje wysokiej jakości noże kuchenne, akcesoria i naczynia do smażenia oraz gotowania.

Ta półokrągła deska o oryginalnym wyglądzie wykonana została z wysokiej jakości naturalnego drewna akacjowego oraz jasnej masy kamiennej. Takie połączenie jest bardzo stylowe i eleganckie. Zastosowanie takich materiałów sprawia, że deska z nich wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Dodatkom atutem jest jej elegancki design. Gładka kamienna powierzchnia zapobiega rozwijaniu się bakterii i grzybów oraz jest łatwa w czyszczeniu.

Deska w górnej części posiada otwór ułatwiający jej przenoszenie i przechowywanie. Z powodzeniem zmieści się do każdej szafki czy szuflady. Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Sprawdzi się zarówno do krojenia jak i serwowania produktów - jako podstawka pod przystawki serwowane na stół typu wędliny, owoce, sery.

Praca z nią jest bardzo higieniczna. Deska jest także łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą oraz dobrze wysuszyć. Nie nadaje się do zmywarki.

Kod produktu
2752
EAN
5906395877829
Marka
ZWIEGER
Materiał
drewno akacjowe + masa kamienna
Długość
23 cm
Szerokość
18 cm
Wysokość
1,5 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty