• Wyprzedany
Komplet 6 kieliszków do wina czerwonego KROSNO Krista Deco 220ml

Komplet 6 kieliszków do wina czerwonego KROSNO Krista Deco 220ml

Kolekcja KROSNO PRESTIGE to seria produktów o intrygującym i zaskakującym kształcie. Cechą wyróżniającymi linie KRISTA DECO jest krystaliczna czystość szkła, niespotykany fason nóżki, dzięki czemu cieszy się ona uznaniem klientów oraz nowatorskie zdobienie kieliszka. Delikatne, bezbarwne ornamenty nadają całej kolekcji klasy i elegancji. 

69,92 zł

Najniższa cena produktu 86,00 zł z dnia 18.06.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Wina białe najczęściej podawane są w kieliszkach o tulipanowym kształcie oraz smukłej nóżce. Inaczej wygląda serwowanie wina czerwonego. Doskonałym tego przykładem jest komplet 6 kieliszków do wina czerwonego Krista Deco Krosno 220ml, które są większe i wyższe.

Zestaw kieliszków do wina czerwonego uwydatni smak każdego degustowanego trunku. Naczynie posiada finezyjne zdobienia czarki oraz stabilną i praktyczną nóżkę. Bezbarwne ornamenty podkreślają urok i czar każdego szklanego kieliszka z kompletu.

Komplet kieliszków Krista Deco o pojemnych czarkach jest w całości wykonany ze szkła krystalicznego, dzięki czemu są to produkty funkcjonalne i wytrzymałe. Lampki do wina są przejrzyste, co sprawia, że popijając swój ulubiony trunek, możesz cieszyć się smakiem, zapachem i kolorem.

Kod produktu
3885
EAN
5900345788067
Marka
Krosno
Pojemność
220 ml
Wysokość
18 cm
Średnica
8,5 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Podobne produkty