Waza do serwisu obiadowego CHODZIEŻ Iwona biała 2,5 l Chodzież - 1

Waza do serwisu obiadowego CHODZIEŻ Iwona biała 2,5l

Waza do serwisu obiadowego CHODZIEŻ Iwona biała o pojemności 2,5l. Wykonana z wysokiej jakości białej porcelany. Doskonała do serwowania zup.

153,66 zł

Najniższa cena produktu 189,00 zł z dnia 14.07.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Waza do serwisu obiadowego CHODZIEŻ Iwona biała 2,5 l

Waza do serwisu obiadowego Iwona biała o pojemności 2,5l. Jest niezbędnym uzupełnieniem zastawy. Powala elegancko zaserwować na stół różnego rodzaju gorące oraz zimne zupy czy warzywne kremy.

Waza wykonana z wysokiej jakości białej, szkliwionej porcelany, która nie absorbuje kolorów i zapachów, jest bardzo trwała i higieniczna a gładka powierzchnia ułatwia mycie. Jak pozostałe elementy kolekcji charakteryzują ja ryflowania, falowania powierzchni i zaokrąglony kształt, co stanowi piękne i eleganckie dopełnienie całości.

Waza posiada pokrywkę z wygodnym w podnoszeniu uchwytem oraz 2 wyprofilowane uszka, dzięki którym przenoszenie jej nie sprawia najmniejszego problemu. Pokrywa posiada wycięcie na łyżkę wazową.

Porcelana Chodzież - tradycja i wysoka jakość

Chodzież to jedna z najstarszych marek polskiej porcelany, której początki sięgają 1852 r. Ich produkty od lat nieprzerwanie cieszą się dużą popularnością oraz towarzyszą rodzinnym posiłkom w wielu polskich domach. Pozwalają na codzienne celebrowanie zwykłych chwil i drobnych przyjemności.

Kod produktu
4026
EAN
5903353478647
Marka
Chodzież
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
2,5 l
Materiał
porcelana
Kolor
biały
Czyszczenie
Zmywarka
Wykończenie
połysk
Podobne produkty