Pochłaniacz wilgoci HUMISTOP 20x8cm-HUMISTOP

Pochłaniacz wilgoci HUMISTOP 20x8cm

Produkt przeciwdziała powstawaniu nadmiernej wilgoci, rozwijaniu się pleśni i korozji. Eliminuje nieprzyjemny zapach stęchlizny. Chroni przed zaparowaniem okiem i kontroluje samodzielnie regulując wilgotność powietrza. Skuteczny w dużych pomieszczeniach przez około 3 miesiące. Łatwy do ustawienia.

22,76 zł

Najniższa cena produktu 28,00 zł z dnia 20.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Pochłaniacz wilgoci HumiStop to wysokiej jakości urządzenie, skutecznie radzące sobie z nadmiarem wilgoci w pomieszczeniach o powierzchni do 18 m². Urządzenie kontroluje i utrzymuje optymalny poziom wilgoci, eliminując obawy związane z przesuszeniem powietrza. Co istotne, jego działanie nie szkodzi otoczeniu.

Jak działa pochłaniacz wilgoci HumiStop?

HumiStop to urządzenie bez konieczności zasilania prądem, które absorbuje nadmiar wilgoci z otoczenia. Proces ten polega na przekształceniu zebranej wilgoci w roztwór soli, który gromadzi się w pojemniku.

Jak rozpoznać problem z nadmiarem wilgoci?

Pierwszym sygnałem nadmiaru wilgoci jest kondensacja na ścianach i oknach.

Co powoduje nadmiar wilgoci w pomieszczeniach?

Najczęstszymi przyczynami nadmiaru wilgoci są czynności takie jak gotowanie, zmywanie, kąpiel, aktywność fizyczna oraz niewystarczająca wentylacja w pomieszczeniach.

Jak szybko HumiStop zaczyna działać?

Urządzenie zaczyna działać natychmiast, choć widoczne efekty mogą zależeć od stopnia wilgotności pomieszczenia i najczęściej stają się zauważalne po kilku dniach.

Jaka jest trwałość urządzenia?

HumiStop utrzymuje swoją skuteczność przez okres do 3 miesięcy, uzależniony od poziomu wilgotności powietrza w danym pomieszczeniu.

Gdzie można zastosować pochłaniacz wilgoci HumiStop?

Urządzenie nadaje się do użytku w kuchni, łazience, salonie, sypialni, garderobie, garażu, piwnicy, kamperze, łodzi, domku letniskowym, pomieszczeniach biurowych i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko nadmiernego wilgotności.

Kod produktu
4072
EAN
5906239000284
Marka
HUMISTOP
Opakowanie
Opakowanie producenta
Kolor
szary
Szerokość
8 cm
Wysokość
20 cm
HUMISTOP
Podobne produkty