• Wyprzedany
Bambusowa podstawka pod garnek 18x18x1,3cm-

Bambusowa podstawka pod garnek 18x18x1,3cm

Stylowa i funkcjonalna kwadratowa podkładka pod garnek, wykonana z wytrzymałego i odpornego bambusa. Sprawdzi się w każdej kuchni. Idealna pod garnek, patelnię czy inne gorące naczynia.

8,13 zł

Najniższa cena produktu 10,00 zł z dnia 17.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Kwadratowa podkładka pod garnek. Wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie jego włókien pod dużym ciśnieniem. W kolorze słomkowo-brązowym.

Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Zastosowanie bambusa sprawia, że podstawka z niego wykonana jest lekka z zarazem bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia, wysoką temperaturę i pęknięcia, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania wilgoci. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

Taka podstawka przyda się podczas codziennego przygotowania potraw, sprawdzi się zarówno w kuchni jak i w jadali. Uchroni stół czy blat przed kontaktem z gorącymi naczyniami, które mogą pozostawić na nich nieestetyczne ślady. Idealna pod garnek, patelnię czy inne gorące naczynia.

Podstawka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy przemyć ją wodą oraz dobrze wysuszyć.

Kod produktu
4481
EAN
5901688309414
Materiał
drewno bambusowe
Długość
18 cm
Szerokość
18 cm
Wysokość
1,3 cm
Waga produktu
140 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty