• Wyprzedany
Nóż kuchenny GERLACH 5" GERLACH - 1

Nóż kuchenny GERLACH Smart Grey 5"

Nóż kuchenny z linii Smart marki Gerlach to niezastąpione narzędzie w każdej kuchni. Ostrze wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej X30Cr13, która gwarantuje długą żywotność oraz precyzję krojenia. Rękojeść pokryta materiałem Soft Touch zapewnia pewny chwyt, nawet w mokrych dłoniach.

26,97 zł

Najniższa cena produktu 33,17 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Linia Smart Grey to noże idealne dla początkujących jak i zaawansowanych amatorów gotowania. Pochodzący z niej nóż kuchenny 5" to bardzo uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się zarówno do krojenia mięsa, wędlin, warzyw i owoców. Przygotowanie sałatek, deserów czy kanapek dzięki niemu jest niezwykle łatwe i szybkie. 

Ostrze noża wykonane zostało z najwyższej jakości stali nierdzewnej X30Cr13 z dodatkiem chromu. Obecność tego pierwiastka w stali zmniejsza kruchość oraz podnosi odporność na korozję - noże z niej wykonane osiągają bardzo wysoką ostrość, twardość i wytrzymałośćTwardość ostrzy noży w skali Rockwella wynosi 54-56 HRC.

Nóż kuchenny z linii Smart idealnie leży w dłoni a to za sprawą ergonomicznej, wyprofilowanej rękojeści wykonanej z tworzywa, pokrytej z zewnątrz materiałem Soft Touch. Dzięki temu zapewnia ona wygodę w użytkowaniu oraz pewny chwyt nawet w mokrych dłoniach czy podczas intensywnego krojenia. Wzmocniona nasada daje bezpieczeństwo użytkowania.

Kod produktu
5832
EAN
5901035499195
Marka
GERLACH
Materiał
stal nierdzewna
Kolor
szary
Długość
24,5 cm
Waga produktu
80 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Długość ostrza
13 cm
Podobne produkty