Komplet 6 szklanek LONG DRINK KROSNO 300ml
  • Komplet 6 szklanek LONG DRINK KROSNO 300ml
  • Komplet 6 szklanek LONG DRINK KROSNO 300ml
  • Komplet 6 szklanek LONG DRINK KROSNO 300ml

Komplet 6 szklanek LONG DRINK KROSNO 300ml

Kod produktu:5936
Ostatnie sztuki w magazynie
37,40 zł

(37,40 zł KPL.)

Dostawa: od 2 do 3 dni roboczych


Szklanki long drink Krosno Virgo za każdym razem zwrócą uwagę Twoich gości. Wyróżnia ich unikatowe wzornictwo. Jedna szklanka wygląda, jakby powstała z trzech węższych, ale nie do końca stopionych. Jej optymalna pojemność - 300ml - sprzyja wielości zastosowań.

Naczynia te powstały w procesie mechanicznej obróbki szkła. Dzięki temu możesz cieszyć się perfekcją ich wykończenia, czy miłymi w dotyku powierzchniami. Wysokiej jakości szkło sodowo-wapniowe zapewnia im niezwykłą trwałość i odporność. Można je zatem myć w zmywarce.

Ilość

  • kontakt z żywnością
    Kontakt z żywnością

    Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością

1
5900345786148
5936
Materiał
Szkło
Opakowanie
Oryginalne opakowanie producenta
Pojemność
300 ml
Ilość sztuk
6 szt.

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.