• Wyprzedany
Komplet 6 kieliszków do martini KRISTA KROSNO 170ml Krosno - 1

Komplet 6 kieliszków do martini KROSNO Krista 170ml

Gustowny i elegancki komplet 6 kieliszków do martini o pojemności 170 ml marki Krosno. Niezbędny element zastawy w domu miłośników tego trunku.

70,73 zł

Najniższa cena produktu 87,00 zł z dnia 24.05.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Kolekcję Krista charakteryzuje unikatowy, rozchylany kształt czarki kieliszka w kształcie tulipana oraz nóżka z formowaną na kształt diamentu kostką. Dzięki temu kieliszki są wyjątkowe oraz eleganckie. Doskonale zaprezentuje się na każdym stole, niezależnie od zastawy.

Martini, będące połączeniem wermutu i ginu to aromatyczna kompozycja, w której ziołowe nuty przeplatają się z cierpkim posmakiem jałowca. Klasyczne martini podawane jest z oliwkami i lodem w specjalne do tego przeznaczonym kieliszku.

Komplet składa się z 6 kieliszków o pojemności 170 ml. Wykonane z najwyższej jakości bezbarwnego szkła Crystalline, o idealnie gładkiej powierzchni bez najmniejszej skazy. Szkło to jest idealnie przejrzyste, pięknie rozprasza światło, dzięki czemu można przyjrzeć się dokładnie barwie trunku. Dodatkowo jest trwałe i odporne na matowienie czy uszkodzenia.

Kieliszki do martini wyróżniają się charakterystyczną szeroką czaszą w kształcie odwróconego stożka, na długiej nóżce. Taka nóżka pozwala wygodnie trzymać kieliszek oraz zapobiega ogrzewaniu się trunku w dłoni. Rant kieliszka można w łatwy sposób udekorować, dzięki czemu przyjemność z degustacji jest jeszcze większa.

Produkt można bezpiecznie myć w zmywarce.

Kod produktu
6244
EAN
5900345786223
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
170 ml
Materiał
szkło
Wysokość
16,7 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty