Podpałka do grilla EKO 500ml
  • Podpałka do grilla EKO 500ml

Podpałka do grilla EKO 500ml

Kod produktu:6287
Produkt dostępny
2,43 zł

(2,43 zł szt.)

Dostawa: od 2 do 3 dni roboczych

Podpałka w płynie to tradycyjna forma produktu do rozpalania kominka, grilla lub pieca na węgiel. Jej użycie jest bardzo łatwe – wystarczy polać nią węgiel czy brykiet i podpalić.

Ilość

Produkt jest łatwy i szybki w użyciu, wznieci ogień nawet podczas niesprzyjającej pogody. Sprawdzi się zarówno podczas rozpalania ogniska, kominka czy też grilla. Podpałka jest ekologiczna i nie jest szkodliwa dla środowiska.
Ten produkt to proste i bezpieczne rozwiązanie na długie wieczory przy ognisku, podpałka jest bezdymna oraz nie zmienia smaku potraw. Łatwopalny środek został umieszczony w poręcznej zakręcanej butelce co również zapewnia możliwość wielokrotnego użycia bez utraty właściwości produktu. 

912
5901797904067
6287
Opakowanie
Oryginalne opakowanie producenta
Pojemność
0,5 l
Kolor
żółty

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić bez podawania powodu - masz na to 30 dni od dnia dostarczenia produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz do nasz paczkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe i objęte 24 miesięczną gwarancją. Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę faryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować.

chat Opinie o produkcie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.