Półka z 5 szklanymi pojemnikami PRESIDENT LINE  - 1

Półka z 5 szklanymi pojemnikami PRESIDENT LINE

Drewniana półka zawierająca 5 słoiczków na najczęściej używane sypkie przyprawy. Produkt znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

46,34 zł

Najniższa cena produktu 57,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Półka z 5 szklanymi pojemnikami PRESIDENT LINE

Prosty sposób na zachowanie ładu i porządku w przyprawach. Ten zestaw zawiera 5 szklanych słoiczków o pojemności 120 ml, na najpopularniejsze i najczęściej używane w kuchni przyprawy jak m.in.: kminek, majeranek, papryka, gorczyca, bazylia. Zamykane za pomocą drewnianych zatyczek z silikonową nakładką, które na długo utrzymują świeżość przypraw a dołączona pomocna naklejka ułatwi ich rozróżnianie (naklejki do samodzielnego naklejenia i opisania). 

Przyprawniki umieszczone zostały na stojaku wykonanym z naturalnego drewna. Taka półka eliminuje problem bałaganu w przyprawach a także jest stylowym dodatkiem każdej kuchni. Świetnie zaprezentuje się na kuchennym blacie oraz sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Dzięki takiej półce mają Państwo wszystkie przyprawy pod ręką w jednym miejscu, co pozwala na szybsze i sprawniejsze przygotowywanie potraw. Zestaw znajdzie zastosowanie zarówno w lokalach gastronomicznych jak i domowym zaciszu.

Nie zawiera przypraw.

Kod produktu
735
EAN
5903456002701
Opakowanie
folia ochronna
Pojemność
120 ml
Długość
33 cm- półka
Szerokość
7 cm- półka
Wysokość
12 cm- półka
Głębokość
4 cm- słoiczka
Waga produktu
1,2 kg
Skład zestawu
półka i 5 słoiczków
Przeznaczenie
na przyprawy i zioła
Podobne produkty