Lodówka turystyczna niebieska 25l

Lodówka turystyczna niebieska 25l

Lodówka turystyczna o pojemności 25l w kolorze niebieskim. To produkt idealny na piknik i wyjazdy za miasto. Umożliwiająca przechowywanie żywności w niskiej temperaturze podczas letnich upalnych dni. Doskonale sprawdzi się w podróży, na plaży, pikniku lub grillu. 

56,00 zł

Najniższa cena produktu 50,40 zł z dnia 24.11.2023

Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Lodówka turystyczna - chłodne napoje w upalne dni

Masz w planach weekend za miastem, nad wodą czy grill na działce? Niezastąpioną w takich sytuacjach okaże się lodówka turystyczna, która pozwoli zabrać potrzebną ilość napojów czy żywności. By na dłużej zachowały świeżość i dawały przyjemną ochłodę w upalne dni pomocne będą specjalne wkłady chłodzące, które utrzymają niską temperaturę wewnątrz lodówki.

Nasza lodówka turystyczna wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w sposób zapewniający doskonałą izolację termiczną przechowywanych w niej produktów. Zewnętrzna obudowa w kolorze niebieskim dodatkowo podkreśla jej design. Wyposażona w zdejmowaną pokrywę i ergonomiczną rączkę ułatwiającą przenoszenie. Zaopatrzenie jej we wkład chłodzący powoli na dłużej utrzymać niską temperaturę produktów we wnętrzu. Im więcej wkładów użyjemy, tym dłużej utrzymamy pożądaną temperaturę. 

Taka lodówka jest świetnym rozwiązaniem na zachowanie świeżości i niskiej temperatury żywności, co jest szczególnie ważne podczas wycieczek, pikników, wyjazdów za miasto z rodziną czy plenerowego grillowania. Idealna do samochodu. Duża pojemność 25 l pozwala zabrać odpowiednią ilość produktów. Dobrze schłodzony napój przyniesie ochłodę i orzeźwienie w upalne dni.

Uwaga! Do lodówki należy włożyć produkty już schłodzone w domowej lodówce. 

Kod produktu
7995
EAN
3838851355195
Marka
PRYMUS AGD
Pojemność
25 l
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
Niebieski
Długość
40 cm
Szerokość
22,5 cm
Wysokość
38 cm
Produkty w tej kategorii
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło