Wkład do lodówki turystycznej 200 g

Wkład do lodówki turystycznej 200 g

Wkład do lodówki turystycznej, dzięki któremu produkty spożywcze na długo zachowają orzeźwiający chłód. Wykonany w 100% z nietoksycznych materiałów. 

4,07 zł

Najniższa cena produktu 5,00 zł z dnia 29.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Wkład do lodówki turystycznej 200 g

Masz w planach weekend za miastem, nad wodą czy grill na działce? Niezastąpioną w takich sytuacjach okaże się lodówka turystyczna, która pozwoli zabrać potrzebną ilość napojów czy żywności. By na dłużej zachowały świeżość i dawały przyjemną ochłodę w upalne dni pomocne będą specjalne wkłady chłodzące, które utrzymają niską temperaturę wewnątrz lodówki.

Wkład do lodówki turystycznej wykonany został z odpornego tworzywa sztucznego, wypełnionego żelowym płynem chłodzącym. Po zamrożeniu na długo utrzyma niską temperaturę w lodówce. Im więcej wkładów użyjemy, tym dłużej utrzymamy pożądaną temperaturę.

Taki produkt jest świetnym rozwiązaniem na zachowanie świeżości i niskiej temperatury żywności, co jest szczególnie ważne podczas wycieczek, pikników, wyjazdów za miasto z rodziną czy plenerowego grillowania.

Doskonale sprawdzi się także w torbach termicznych.

Wykonany w 100% z nietoksycznych materiałów.

Sposób użycia:

Umieść wkład w zamrażarce na co najmniej 8 godzin, aby płyn całkowicie zamarzł. Następnie umieść go w lodówce bądź torbie termicznej. Po rozmrożeniu produkt można ponownie zamrozić.

Kod produktu
8001
EAN
5999036004265
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
niebieski
Długość
18,5 cm
Szerokość
7,5 cm
Wysokość
2,3 cm
Waga produktu
200 g
Podobne produkty