• Wyprzedany
Słoik na przetwory TO200 fi66 (bez wieczka)

Słoik na przetwory TO200 fi66 (bez wieczka)

Mały, szklany słoik o pojemności 200 ml. Świetnie sprawdzi się w każdym domu przy konserwacji i przechowywaniu żywności. Posiada klasyczny, prosty wzór, który sprawi że domowe przetwory będą pięknie się prezentowały. 

UWAGA! *Darmowa wysyłka nie dotyczy tego produktu!

1,14 zł

Najniższa cena produktu 1,40 zł z dnia 12.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

W każdej spiżarce powinny znaleźć się domowe przetwory takie jak dżemy, powidła, ogórki, miód, papryka, buraczki czy suszone pomidorki, które posłużą nam jako smaczne przystawki czy składniki wielu dań. Pasteryzowanie, konserwowanie, kiszenie pozwala nam cieszyć się ich smakiem także poza sezonem i zachować wszystkie ich walory. Pomocny w tym będzie słoik, który pomoże nam w ich przechowywaniu.   

Słoik o pojemności 200 ml wykonany został z przezroczystego szkła, które sprawi że przetwory pięknie się zaprezentują a my nie będziemy mieć problemu z rozróżnieniem zawartości. To produkt wielokrotnego użytku - po wykończeniu przechowywanej w nim żywności wystarczy go umyć i ponownie wykorzystać. Dzięki temu posłuży nam latami. 

Niewielki rozmiar sprawia, że będzie idealny na domowe przetwory takie jak dżemy, powidła, miód czy marynowane grzybki, ale to co zostanie w nim zamknięte zależy tylko od Państwa. 

Pasuje do niego wieczko o średnicy 66 mm z 4 zaczepami (fi66)Zakrętka sprzedawana oddzielnie.

Cena dotyczy 1 szt. Pakowane w zgrzewki po 12 szt.

Kod produktu
8215
EAN
2094801121642
Pojemność
200 ml
Materiał
szkło
Kolor
przezroczysty
Wysokość
7,5 cm
Średnica
7 cm
Głębokość
6 cm
Waga produktu
130 g
Rozmiar wieczka
fi66
Średnica otworu
5,7 cm
Podobne produkty