• Wyprzedany
Wiadro nierdzewne 5l

Wiadro nierdzewne 5l

Wiadro o pojemności 5 l wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Posiada wygodny uchwyt z czerwoną rączką, która ułatwia przenoszenie produktu. Lekkie, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia .

24,38 zł

Najniższa cena produktu 29,99 zł z dnia 14.07.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Wiadro to bardzo praktyczny element gospodarstwa domowego. Przyda się w każdym domku jak i w punktach gastronomicznych.  

Posiada wiele różnych zastosowań. Najczęściej służy do zbierania wody, którą później można wykorzystać do podlania warzyw czy krzewów. Niezastąpione okaże się podczas zbioru owoców, swobodnie przeniesiesz je w odpowiednie miejsce. Okaże się bardzo przydatne przy myciu auta lub sprzątaniu domu. Wiadro pomoże utrzymać ci porządek i ład w twoim ogrodzie i domku przez cały rok.

Naczynie o pojemności 5l, o klasycznym kształcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu jest trwałe i solidne, będzie służyć przez wiele lat.

Wygodny uchwyt z czerwoną rączką ułatwia przenoszenie produktu z miejsca na miejsce. Mocno przymocowana rączka do wiadra daje nam gwarancję długiego użytkowania. Nawet przenosząc ciężkie rzeczy mamy pewność ze uchwyt nie wygnie się , a zawartość wiadra się nie wyleje. Wiadro nierdzewne przyda się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba sprawnego i bezpiecznego przenoszenia. Lekkie, wygodne, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia - takie właśnie jest wiadro nierdzewne o pojemności 5l. 

Specyfikacja: 

- Lekkie- swobodne przenoszenie.

- Wytrzymałe-wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

- Wygodne -odpowiednio wyprofilowane uchwyty. 

- Łatwe w czyszczeniu i użytkowaniu.   

Kod produktu
8314
EAN
5907579075482
Marka
PRYMUS AGD
Pojemność
5 l
Materiał
stal nierdzewna
Wysokość
18 cm
Waga produktu
350 g
Średnica podstawy
15,5 cm
Średnica górna
23 cm
Kształt
klasyczny
Podobne produkty