• Wyprzedany
Pojemnik GN TOPFANN 53x32,5x20 cm

Pojemnik GN 53x32,5x20 cm

Duży pojemnik o pojemności 28 l wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Odpowiednia do przygotowania i przechowywania żywności w lokalach gastronomicznych. Nadaje się do zmywarki i wszystkich typów kuchenek.

75,94 zł

Najniższa cena produktu 93,41 zł z dnia 12.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Pojemniki gastronomiczne GN są niezbędnym wyposażeniem w każdym, nawet małym lokalu gastronomicznym. Są to uniwersalne naczynia, potrzebne do przygotowania i przechowywania potraw. Sprawdzą się w restauracji, barze czy szkolnej stołówce. Dzięki nim w bezpiecznych i odpowiednich warunkach możesz przechować żywność. 

Pojemnik został wyprodukowany z wysokiej jakości stali 18/10, która nie wchodzi w reakcje z żywnością. Nie wpływają na smak ani zapach potraw. Są bezpieczne dla zdrowia oraz nie wydzielają szkodliwych substancji. Posiada wielowarstwowe termiczne dno, które umożliwia energooszczędną dystrybucję ciepła ze wszystkich stron oraz łatwą regulację ciepła.

Pojemnik dzięki swojej konstrukcji jest solidny i trwały. Może być używany zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Posiadają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz detergenty.

Zaokrąglone brzegi i gładkie ranty, dają nam gwarancję bezpiecznego użytkowania i łatwość w czyszczeniu. Resztki jedzenia nie pozostają w wewnątrz naczynia. Można bezpiecznie stosować w zmywarkach. 

Dzięki swoim dużym wymiarom znajdzie zastosowanie w kuchniach szkolnych lub szpitalnych, restauracjach oraz w firmach kateringowych. Sprawdzą się do restauracjach które stosują samoobsługowe serwowanie posiłków .   

Praktyczna i klasyczna pojemnik o eleganckim wyglądzie.

Opis techniczny:

Wymiary: 53x32,5x20 cm

Pojemność - 28 litrów

Kod produktu
8419
EAN
4260317611320
Marka
PRYMUS AGD
Pojemność
28 l
Materiał
stal nierdzewna
Długość
53 cm
Szerokość
32,5 cm
Wysokość
20 cm
Czyszczenie
Zmywarka
Rodzaj kuchenki
każdy
Podobne produkty