Suszarka pojedyncza chromowana 50 cm

Suszarka pojedyncza chromowana 50 cm

Suszarka do naczyń pojedyncza to wysokiej jakości produkt wykonany z drutu chromowanego. Prosta, elegancka a zarazem bardzo funkcjonalna.  

69,92 zł

Najniższa cena produktu 86,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Suszarka do naczyń pojedyncza to produkt, bez którego nie może obyć się żadne mieszkanie. Idealna do osączania sztućców, talerzy czy kubków. Praktyczna, funkcjonalna a przy tym elegancka, pomoże Ci utrzymać czystość oraz ułatwi zmywanie naczyń.      

Suszarka do naczyń została wykonana z wysokiej jakości drutu chromowanegoProsta forma i piękny kolor suszarki czynią ją bardzo uniwersalną. Rozmiar i budowa suszarki umożliwiają położenie jej na blacie lub na szafce. Osączarka pomoże zapanować nad nieładem, który wiecznie panuje wokół zlewu. Nie zajmuje dużo miejsca, ale równocześnie jest bardzo pojemna. Będzie dobrym rozwiązanie w kawalerka czy niewielkich kuchniach. Ociekacz umożliwia ustawienie sporej liczby talerzy oraz kubków. Taca umieszczona na dole suszarki zbiera nadmiar wody oraz zabezpiecza kuchenny blat przed zamoczeniem. Suszarka z podstawką jest bardzo praktyczna, możesz ją przenosić i stawiać w dowolne miejsce. Łatwa w czyszczeniu oraz w montażu.  

Zaleca się mycie ręczne suszarki, następnie osuszyć zaraz po umyciu.  

Kod produktu
8726
EAN
5907800100204
Opakowanie
Ozdobne opakowanie producenta
Kolor
srebrny
Długość
50cm
Szerokość
24 cm
Wysokość
16,5 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty