• Wyprzedany
Suszarka podwójna chromowana

Suszarka podwójna chromowana

Suszarka do naczyń podwójna to wysokiej jakości produkt wykonany z drutu chromowanego. Prosta, elegancka a zarazem bardzo funkcjonalna.  

97,56 zł

Najniższa cena produktu 120,00 zł z dnia 13.06.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Suszarka do naczyń podwójna chromowana to bardzo tradycyjny produkt, bez którego nie może obyć się żadna kuchnia. Idealna do osączania sztućców, talerzy czy kubków. Praktyczna, funkcjonalna a przede wszystkim bardzo pojemna, pomoże utrzymać czystość oraz ułatwi zmywanie naczyń.      

Suszarka do naczyń została wykonana z wysokiej jakości drutu chromowanego, odpornego na korozję, dlatego na długo zachowa niezawodny wygląd. Prosta forma i piękny kolor suszarki czynią ją bardzo uniwersalną. Rozmiar i budowa produktu umożliwiają zamontowanie jej przy zlewie. Suszarka pomoże zapanować nad nieładem, który wiecznie panuje wokół zlewozmywaka. Nie zajmuje dużo miejsca, ale równocześnie jest bardzo pojemna. Będzie dobrym rozwiązaniem w kuchniach, które nie są wyposażone w zmywarkę. Ociekacz umożliwia ustawienie dużej liczby talerzy oraz kubków. Taca umieszczona na dole suszarki zbiera nadmiar wody oraz zabezpiecza kuchenny blat przed zamoczeniem. Suszarka dwupoziomowa jest bardzo praktyczna, możesz ją przenosić i stawiać w dowolne miejsce. Łatwa w czyszczeniu oraz w montażu.  

Zaleca się mycie ręczne suszarki, następnie osuszyć zaraz po umyciu.  

Kod produktu
8733
Opakowanie
Ozdobne opakowanie producenta
Kolor
srebrny
Długość
50cm
Szerokość
22 cm
Wysokość
36 cm
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty