Chwytak silikonowy do naczyń KARL HAUSMANN

Chwytak silikonowy do naczyń KARL HAUSMANN

Wysokiej jakości silikonowy chwytak do gorących naczyń. Przydatny w każdej kuchni.

5,68 zł

Najniższa cena produktu 6,99 zł z dnia 17.04.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Kto z nas nie poparzył się podczas wyjmowania ciast lub innych potraw z piekarnika. Nieporęczne ściereczki plątające się w rękach mimo użycia których gorąco blachy i tak parzyło nam dłonie. Z tym chwytakiem możemy o tym zapomnieć.

Chwytak wykonany został z wysokiej jakości silikonu odpornego na temperatury od -40°C do 260°C, dzięki czemu nawet najbardziej gorące naczynie z łatwością wyjmiemy z piekarnika. Zaletą silikonu jest to, że nie przywiera do wyjmowanych naczyń, zachowując swój oryginalny kształt. Takie akcesorium kuchenne posłuży nam na kilka lat. Dostępny w kolorze pomarańczowym, łatwy do znalezienia.

Kształt łapki jest także dobrze przemyślany. Dzięki dwóm dużym otworom szybko i w łatwy sposób można go założyć, a przy tym dobrze zakrywa palce. Jest wygodny w użytkowaniu. Można go z powodzeniem powiesić na uchwycie otwierającym piekarnik jak również na kuchennym haczyku dzięki niewielkiemu otworowi. Łapka świetnie sprawdzi się w każdej kuchni.

Chwytak można używać do wyjmowania gorących potraw z piekarnika czy kuchenek mikrofalowych. Jest to produkt bezpieczny dla zdrowia i neutralny dla żywności. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, wystarczy przemyć go wodą. Nadaje się także do mycia w zmywarce.

Kod produktu
8799
EAN
5907564504003
Materiał
silikon
Kolor
Pomarańcz
Waga produktu
60 g
Czyszczenie
Zmywarka
Podobne produkty