• Wyprzedany
Mikser ręczny MPM MMR-11

Mikser ręczny MPM MMR-11

Poręczny i funkcjonalny mikser ręczny marki MPM o mocy 400 W. Pozwala szybko i sprawnie ubić pianę czy przygotować ciasto. Niezbędny w każdej kuchni.

87,80 zł

Najniższa cena produktu 108,00 zł z dnia 24.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Kto nie kocha domowych wypieków? Ciasta drożdżowe, serniki, karpatka to słodkości, którym nikt nie może się oprzeć. Doskonałe na poprawę humoru, pozostają najlepszym dodatkiem do aromatycznej kawy lub herbaty. Ich samodzielne upieczenie pochłania dużo czasu i energii. By to ułatwić warto zaopatrzyć się w dobry mikser.

Mikser ręczny MMR-11 to urządzenie niezbędne w każdej kuchni. Silnik o dużej mocy 400 W pozwala pracować długo i wydajnie na najwyższych obrotach. Z tym mikserem szybko i bez trudu wymieszasz ciasto na naleśniki, ubijesz pianę z białek, zrobisz pyszne kremy do ciast.

Dzięki 5-stopniowej regulacji mocy i funkcji Turbo sama możesz zdecydować jaką intensywność mieszania potrzebujesz. Dostosuj prędkość do gęstości wyrabianego ciasta, cięższe masy wyrabiaj zaczynając od najniższej prędkości. Funkcja Turbo umożliwia pracę na maksymalnych obrotach w krótkim czasie.

Dzięki systemowi uniemożliwiającemu wyjęcie mieszadeł praca z mikserem jest bardzo bezpieczna. Nie musisz się bać, że wypadną podczas intensywnego mieszania. Wyjęcie ich jest możliwe tylko po naciśnięciu przycisku zwalniającego.

W zestawie z mikserem znajdziesz 2 rodzaje mieszadeł:

- mieszadła trzepakowe do ubijania piany, lekkich ciast oraz kremów

- mieszadła hakowe do wyrabiania cięższych ciast oraz mas mięsnych lub warzywnych.

Kod produktu
8861
EAN
5901308013424
Marka
MPM
Opakowanie
Opakowanie producenta
Kolor
biały
Zasilanie
220-240 V ~50/60 Hz
Moc
400 W
Podobne produkty