• Wyprzedany
Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-21/N

Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MPM MZE-21/N

Funkcjonalne i praktyczne żelazko parowe z ceramiczną stopą o mocy 2800 W marki MPM. Dzięki niemu prasowanie nie sprawi już żadnego problemu. Niezbędne w każdym domu.

100,00 zł

Najniższa cena produktu 123,00 zł z dnia 24.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Jeśli prasowanie kojarzy Ci się jedynie z przykrym obowiązkiem to prezentowane żelazko pomoże ci to zmienić.

Nowoczesne i funkcjonalne, o dużej mocy 2800 W, zaprojektowane tak, by usuwać nawet największe zagniecenia. Dzięki ceramicznej stopie gładko sunie po powierzchni materiału, świetnie radzi sobie przy guzikach a także pozwala prasować pionowo, pozostawiając tkaniny bez zagnieceń.

Dzięki pokrętłu możliwa jest regulacja temperatury oraz regulacja mocy pary, przez co możesz prasować nawet najdelikatniejsze tkaniny. Dlatego więc w jednej chwili możesz prasować bawełniane t-shirty przy wysokiej temperaturze, a zaraz potem prasować jedwabną bluzkę. Dzięki funkcji pary i funkcji Vertiacal Ironic z łatwością wyprasujesz w pionie zasłony, długie suknie czy delikatne tkaniny.

Żelazko parowe MZE-21/N zostało wyposażone w duży, 400-mililitrowy pojemnik na wodę oraz spryskiwacz. Dzięki temu nie musisz uzupełniać wody po każdym użyciu, co znacznie skraca czas pracy. Dwie lampki kontrolne sygnalizują podłączenie urządzenia do prądu oraz gotowość żelazka do pracy.

Zintegrowany system ANTI-CALC zapobiega osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia, a tym samym przedłużając jego żywotność.

Żelazko wyposażone zostało także w praktyczną funkcję ANTI- DRIP, która zapobiega kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach.

Funkcja SELF CELAN zapewnia samooczyszczanie z osadu. Dzięki temu pielęgnacja żelazka jest niezwykle prosta.

Dzięki kablu o długości 2,5 m i obrotowemu złączu manewrowanie żelazkiem nie sprawi problemu.

Kod produktu
8865
EAN
5903151000569
Marka
MPM
Opakowanie
Opakowanie producenta
Kolor
granatowo - biały
Zasilanie
220-240 V ~50/60 Hz
Moc
2800 W
Uderzenie pary
180 g/min
Podobne produkty