• Wyprzedany
Komplet kieliszków do koniaku KROSNO Balance 480 ml

Komplet kieliszków do koniaku KROSNO Balance 480 ml

Prosty i elegancki komplet 6 kieliszków do koniaku marki Krosno. Niezbędny element zastawy w domu miłośników tego trunku.

59,35 zł

Najniższa cena produktu 73,00 zł z dnia 17.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Linia Balance to kolekcja składająca się z kieliszków na niskiej nóżce. Charakteryzują się one prosta formą i wyważonymi proporcjami.

Komplet składa się z 6 kieliszków do koniaku o pojemności 480 ml. Koniak i brandy to alkohole uważane za jedne z najbardziej eleganckich trunków na świecie. Odpowiednio dobrane kieliszki pozwolą wydobyć z nich wszystkie walory smakowe, podkreślą ich wyjątkowy smak i aromat.

Kieliszki wykonane zostały z najwyższej jakości bezbarwnego szkła Crystalline, o idealnie gładkiej powierzchni. Szkło Crystalline jest idealnie przejrzyste, pięknie rozprasza światło, dzięki czemu można przyjrzeć się dokładnie barwie trunku a do tego jest wolne od związków ołowiu. Dodatkowo jest trwałe i odporne na matowienie czy uszkodzenia.

Prosty ale stylowy design spodoba się miłośnikom minimalistycznych form.

Kieliszki do koniaku wyróżniają się charakterystyczną pękatą czarką, subtelnie zwężającą się ku górze oraz krótką nóżką. Taka nóżka pozwala wygodnie trzymać kieliszek oraz delikatnie ogrzać koniak ciepłem dłoni. Szeroka średnica pozwala na delektowanie się aromatem trunku.

Prosta forma doskonale zaprezentuje się na każdym stole, niezależnie od zastawy.

Można myć w zmywarce.

Kod produktu
8905
EAN
5900345788630
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
480 ml
Kolor
przezroczysty
Wysokość
13 cm
Średnica
10,2 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Waga produktu
1650 g
Czyszczenie
Zmywarka
Średnica górna
7,5 cm
Podobne produkty