Komplet kieliszków do wina białego KROSNO Venezia 250 ml

Komplet kieliszków do wina białego KROSNO Venezia 250 ml

Prosty i elegancki komplet 6 kieliszków do białego wina marki Krosno. Niezbędny element zastawy w każdym domu. Idealne na domowe uroczystościach jak i spotkania z przyjaciółmi.

59,35 zł

Najniższa cena produktu 73,00 zł z dnia 29.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

KROSNO to polska marka która od 1923 r zachwyca swoimi wyrobami klientów na całym świecie. Jest jednym z największych producentów szkła użytkowego, docenianego w kraju i na świecie za jakość, piękno, wyrafinowanie i krystaliczną przejrzystość. Tworzą niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Linia Venezia to kolekcja składająca się z kieliszków na wysokiej nóżce. Charakteryzują się one klasyczną i elegancką formą.

Komplet składa się z 6 kieliszków do białego wina o pojemności 250 ml. Wykonane z najwyższej jakości bezbarwnego szkła, o idealnie gładkiej powierzchni bez najmniejszej skazy. Szkło Crystalline jest idealnie przejrzyste, pięknie rozprasza światło, dzięki czemu można przyjrzeć się dokładnie barwie trunku. Dodatkowo jest trwałe i odporne na matowienie czy uszkodzenia.

Kieliszki cechuje smukły kształt, wysoka nóżka ze stabilną stopką i zaokrąglona, lekko zwężająca się ku górze czarka, wszystko po to by zapewnić wygodną degustację wina. Długa nóżka pozwala wygodnie trzymać kieliszek oraz zapobiega ogrzewaniu się trunku w dłoni.

Prosta forma doskonale zaprezentuje się na każdym stole, niezależnie od zastawy.

Produkt można bezpiecznie myć w zmywarce.

Kod produktu
8914
EAN
5900345788319
Marka
Krosno
Opakowanie
Opakowanie producenta
Pojemność
250 ml
Kolor
przezroczysty
Wysokość
20,7 cm
Średnica
7,9 cm
Ilość sztuk
6 szt.
Waga produktu
1340 g
Czyszczenie
Zmywarka
Średnica otworu
5,9 cm
Podobne produkty