• Wyprzedany
Opiekacz do kanapek MPM MOP-20M

Opiekacz do kanapek MPM MOP-20M

Praktyczny i funkcjonalny opiekacz do kanapek marki MPM o mocy 900 W z termostatem automatycznie regulującym temperaturę. Dzięki niemu zrobisz przepyszne tosty dla siebie i swoich najbliższych.

121,95 zł

Najniższa cena produktu 150,00 zł z dnia 24.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Opiekacz MOP-20M to urządzenie dzięki któremu przygotujesz przepyszne gorące kanapki dla siebie i najbliższych. Jednocześnie można przygotować 4 trójkątne kanapki w wersji grubszej i pełniejszej niż w innych urządzeniach.

Obudowa została wykonana wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na działanie wysokiej temperatury i uszkodzenia. Dzięki grzałce o mocy 900 W urządzenie szybko się nagrzewa a tosty przygotowuje w zaledwie kilka minut. Wygodne, nienagrzewające się uchwyty zapewniają komfort podczas otwierania urządzenia i wyjmowania upieczonych przysmaków.

Dwie lampki kontrolne odpowiadają za bezpieczeństwo podczas użytkowania. Jedna wskazuje czy urządzenie jest podłączone do sieci (czerwona) a druga kontroluje stan pracy (zielona).

Znajdujące się w nim płyty grzewcze zostały pokryte powłoką zabezpieczającą przed przywieraniem, co ułatwia wyjmowanie gotowej kanapki i czyszczenie opiekacza. Za odpowiedni poziom wypieku odpowiada termostat, który automatycznie reguluje temperaturę przygotowywanych przekąsek i chroni je przed przypaleniem.

Opiekacz jest łatwy w przechowywaniu. Posiada miejsce na nawinięcia kabla, dzięki czemu nie będzie on plątać się po blacie. Toster można przechowywać w pozycji pionowej, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.

Kod produktu
8992
EAN
5901308013363
Marka
MPM
Opakowanie
Opakowanie producenta
Materiał
tworzywo sztuczne + stal nierdzewna
Kolor
czarno-szary
Długość
28,5 cm
Szerokość
25 cm
Wysokość
10 cm
Waga produktu
1,75 kg
Zasilanie
220-240 V ~50/60 Hz
Moc
900 W
Podobne produkty