Blacha do pieczenia fakturowana 40x10x6 cm

Blacha do pieczenia fakturowana 40x10x6 cm

Blacha fakturowana w kolorze srebrnym, idealna do pieczenia keksów, pasztetów czy makowców. Niezastąpiona w każdej kuchni.

6,50 zł

Najniższa cena produktu 8,00 zł z dnia 29.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Jesteś amatorem domowych wypieków i nie wyobrażasz sobie kawy bez przepysznego ciasta? nasza blacha pomoże Ci w ich przygotowaniu.

Praktyczna i uniwersalna brytfanka do pieczenia, znajdzie szerokie zastosowanie w każdej kuchni. Można w niej przygotować słodkie wypieki jak makowce, metrowiec, keksy ale także przyrządzić potrawy mięsne jak pasztety. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości blacha jest łatwa w utrzymaniu czystości, higieniczna oraz bezpieczna dla zdrowia.

Odporna na wysokie temperatury, korozję i uszkodzenia, odpowiednio użytkowana będzie służyć przez długie lata. Świetnie sprawdzi się w kuchni profesjonalistów ale także tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pieczeniem. 

Długa, wąska blacha o wymiarach 40x10x6 cm, wykonana z wysokiej jakości ocynkowanej blachy. Dzięki fakturowaniu wypieki nie przywierają i łatwiej odchodzą od ścianek brytfanki.

Produkt przeznaczony do stosowania w piekarnikach gazowych i elektrycznych.

Blachy nie wolno używać w mikrofalówce, ani czyścić w zmywarce do naczyń. By przedłużyć jej trwałość warto o nią odpowiednio zadbać: przed użyciem umyć ją, wysuszyć i natłuścić. Należy chronić powierzchnię blachy przed bezpośrednim kontaktem z substancjami kwaśnymi poprzez zastosowanie papieru lub folii do pieczenia.

Maksymalna temperatura pieczenia to 220°C.

Wyprodukowano w Polsce.

Kod produktu
9276
EAN
2094801198095
Materiał
stal ocynkowana
Kolor
srebrny
Długość
40 cm
Szerokość
10 cm
Wysokość
6 cm
Waga produktu
200 g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Podobne produkty