• Produkt niedostępny
Krajacz do cięcia biszkoptu 31 cm

Krajacz do cięcia biszkoptu 31 cm

Nóż strunowy ułatwiający podzielenie biszkoptu na tort. Dzięki niemu uzyskasz idealnie równe krążki a gotowy wypiek zaprezentuje się bardzo elegancko.

9,99 zł

Najniższa cena produktu 8,99 zł z dnia 24.11.2023

Produkt niedostępny

Opis & Specyfikacja

Kto nie kocha domowych wypieków? Z ciasta francuskiego, biszkoptowego, kruche, doskonałe na poprawę humoru, pozostają najlepszym dodatkiem do aromatycznej kawy lub herbaty. Ich samodzielne upieczenie i dekorowanie szczególnie w czasie świątecznym może być zabawą dla całej rodziny a w szczególności dla najmłodszych. W przygotowaniu idealnego tortu lub ciasta przekładanego kremem pomoże nasz nóż krajacz.

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej nóż strunowy do cięcia biszkoptu.

Rozcinak składa się z metalowego korpusu oraz 2 stalowych nici tnących. Mamy możliwość regulowania wysokości na której znajdują się nici, dzięki czemu możemy uzyskać krążki o różnej grubości.

Długość powierzchni tnącej to 28,5 cm
, przez co krajacz można stosować do tortów o maksymalnej średnicy 28 cm.

Korzystanie z noża strunowego jest bardzo proste. Krajacz w górnej części posiada uchwyt, za który możemy chwycić i z wygodą podzielić ciasto. Na nóżkach zastosowano dwie nakładki z tworzywa, dzięki którym możemy oprzeć nóż na płaskiej powierzchni i powoli przesuwać go przez ciasto.

Nóż ułatwi przecięcie biszkoptu na równe krążki, bez ryzyka osunięcia i uszkodzenia ciasta. Dzięki równym blatom gotowy tort zachwyci wszystkich symetrią warstw i estetycznym wyglądem.

Produkt bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Kod produktu
9321
EAN
5907579114556
Materiał
stal nierdzewna
Kolor
srebrny
Szerokość
31 cm
Wysokość
17 cm
Ilość sztuk
1 szt.
Waga produktu
50 g
Produkty w tej kategorii
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło