Podstawka szklana ze wzorem srebrna 26,5x12,5 cm

Podstawka szklana ze wzorem srebrna 26,5x12,5 cm

Prostokątna podstawka pod świecę w kolorze srebrnym i zdobieniu na wierzchu. Wykonana ze szkła. Sprawdzi się jako element dekoracyjny mieszkania.

21,14 zł

Najniższa cena produktu 26,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Świeczki wprowadzają do pomieszczenia nastrojową atmosferę. By odpowiednio je wyeksponować warto nadać im odpowiednią oprawę i zaopatrzyć się w dekoracyjną podstawkę.

Podstawka wykonana została z wysokiej jakości szkła. W kolorze srebrnym. Talerzyk od spodu pomalowany srebrną farbą, dzięki czemu uzyskano efekt lustra. Na szklanej powierzchni wykonano ciekawy wzór matową farbą oraz ozdobiono ją brokatem. Brzegi podstawki delikatnie podniesione ku górze.

Dzięki podstawce możesz zapomnieć o zakapanym woskiem stole czy komodzie. Postawione na niej świeczki prezentują się stylowo i elegancko. Błyszcząca, gładka powierzchnia podstawki będzie doskonale odbijać światło świec, wprowadzając do pomieszczenia przytulną atmosferę. Możesz także wykonać na jej powierzchni kompozycję, łącząc świece z innymi dodatkami, jak kwiaty, pióra czy kamienie. Sama podstawka będzie także ciekawym elementem dekoracyjnym.

Możesz postawić ją na stole, ławie, regale czy komodzie.

Do czyszczenia nie używać ostrych czyścików, które mogłyby uszkodzić zdobienia na powierzchni podstawki.

Kod produktu
9682
EAN
5900054975925
Materiał
szkło
Kolor
srebrny
Długość
26,5 cm
Szerokość
12,5cm
Wysokość
1,7 cm
Waga produktu
300 g
Podobne produkty