• -10%
  • Produkt niedostępny
Deska bambusowa TOPFANN 28x18 cm-TOPFANN

Deska bambusowa 28x18 cm

Uniwersalna deska do krojenia warzyw, owoców i mięs wykonana z bezpiecznego dla zdrowia oraz dopuszczonego do kontaktu z żywnością drewna bambusowego. O wymiarach 28 x 18 cm. Deska bambusowa dla każdego stanie się niezastąpionym akcesorium w każdej kuchni.

15,21 zł
16,90 zł

Najniższa cena produktu 15,21 zł z dnia 28.11.2023

Produkt niedostępny

Opis & Specyfikacja

Dwustronna, prostokątna deska w kolorze słomkowo-brązowym. Wykonana z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie włókien pod dużym ciśnieniem.

Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Zastosowanie bambusa sprawia, że deska z niego wykonana jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz nie odkształca się, dzięki czemu posłuży na lata. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania płynów. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

Dzięki otworowi w górnej części przenoszenie jej wraz z pokrojonymi produktami przychodzi z łatwością oraz jest ona łatwa w przechowywaniu. Lekka i poręczna, z powodzeniem zmieści się do szuflady czy do stojaka na deski. 

Taka deska to niezastąpione akcesorium w każdej kuchni. Ułatwi ona krojenie pieczywa, owoców i warzyw na różnego rodzaju sałatki oraz mięs na pyszny gulasz czy kotlety. Dzięki niej krojenie cebuli, marchewki i wielu innych składników przychodzi z łatwością a praca jest bardzo higieniczna.

Deska jest łatwa w utrzymaniu w czystości, po skończonej pracy wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Kod produktu
9743
EAN
5903771840170
Marka
PRYMUS AGD
Materiał
drewno bambusowe
Długość
28 cm
Szerokość
18 cm
Waga produktu
450g
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Grubość
1,5 cm
Produkty w tej kategorii
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło