Dziadek do orzechów z miska bambusową TOPFANN 18 cm

Dziadek do orzechów z miska bambusową 18 cm

Zestaw w skład którego wchodzi dziadek do orzechów wraz z bambusową miseczką. Dzięki nim z łatwością obierzesz i zaserwujesz smakowite orzechy.

40,64 zł

Najniższa cena produktu 49,99 zł z dnia 24.06.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Lubisz orzechy włoskie? Te bardzo zdrowe orzechy dostarczają do organizmu kwasy Omega-3, wpływają korzystnie na działanie układu krwionośnego i nerwowego, skórę, włosy i cerę.

Aby cieszyć się z ich spożywania oferujemy bardzo praktyczny zestaw w skład którego wchodzą:

- dziadek do orzechów

- miska bambusowa

Dzięki nim rozłupywanie i przechowywanie orzechów jest jeszcze łatwiejsze.

Dziadek do orzechów wykonany został z wysokiej jakości stali. Dodatkowo uchwyty pokryte czarnym tworzywem, które zapewnia pewniejszy chwyt oraz zapobiega ślizganiu się dłoni. Wystarczy włożyć niewielką ilość siły, aby łupinka pękła i pozwoliła nam dostać się do smakowitego wnętrza. Sprawdzi się do orzechów włoskich jak i laskowych.

Miska natomiast wykonana została z wysokiej jakości drewna bambusowego, otrzymanego poprzez odpowiednie sprasowanie jego włókien pod dużym ciśnieniem. W kolorze słomkowo-brązowym.

Bambus mimo ze nie jest drzewem materiały z niego otrzymywane mają właściwości podobne do drewna a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwością oraz jasnej barwie cieszy się dużą popularnością, stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Zastosowanie bambusa sprawia, że miska z niego wykonana jest lekka, bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia i pęknięcia, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Nie absorbuje zapachów oraz nie pochłania wilgoci. Dodatkom atutem jest jej elegancki design.

Taka miseczka sprawdzi się do przechowywania całych lub serwowania już obłuskanych orzechów. Dzięki wyprofilowanym otworom w górnej części można umieścić w niej dziadka do orzechów, by był zawsze pod ręką.

Miseczka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy przemyć ją wodą oraz dobrze wysuszyć.

Produkt bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

dodatkowe informacje:

- wymiary miseczki 18 x 18 x 8 cm

- waga miseczki 450 g

- wymiary dziadka do orzechów 16 x 4 cm

- waga dziadka 150 g

Kod produktu
9775
EAN
5903771840330
Materiał
Drewno bambusowe + stal
Długość
18 cm
Szerokość
18 cm
Wysokość
8 cm
Waga produktu
600 g
Czyszczenie
Nie zaleca się mycia produktu w zmywarce
Podobne produkty