• Wyprzedany
Osłonka ceramiczna kula czarna 16 cm

Osłonka ceramiczna kula czarna 16 cm

Wykonana z ceramiki osłonka na kwiaty w kształcie kuli, w kolorze czarnym. Doskonale podkreśli każdą roślinę doniczkową oraz nada wnętrzu oryginalnego charakteru.

13,82 zł

Najniższa cena produktu 17,00 zł z dnia 25.02.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Rośliny w domu a szczególnie te kwitnące ożywiają wnętrze i sprawiają, że staje się ono przytulniejsze. Aby jeszcze lepiej podkreślić ich piękno należy zaopatrzyć się w osłonki, których zestawienie kilku w różnym kształcie, kolorze i rozmiarze pozwoli uzyskać stylową aranżację mieszkania.

Ta elegancka osłonka w kształcie kuli doskonale podkreśli każdą roślinę doniczkową a uniwersalna czerń idealnie wpasuje się w wystrój każdego mieszkania. Wykonana została z ceramiki która dokładnie pokryta została lakierem o lśniącym wykończeniu powierzchni. Oprócz walorów estetycznych zapobiega to jej uszkodzeniom spowodowanym kontaktem z wilgocią.

Taka osłonka pozwoli ukryć nawet najbrzydszą doniczkę bez konieczności przesadzania rośliny a każde mieszkanie w prosty sposób, niewielkim nakładem sił nabierze nowego charakteru.

Osłonka może pełnić również funkcje doniczki, jednakże nie posiada ona otworu w dnie, dlatego trzeba pamiętać by zbyt obficie nie podlewać posadzonych w niej roślin, bo może doprowadzić to do ich zniszczenia.

Dodatkowe informacje:

- średnica całkowita 16 cm, wysokość 13,5 cm

- średnica otworu 12 cm, średnica dna 9 cm, głębokość 12,5 cm

- kraj produkcji Niemcy

Kod produktu
9970
EAN
4024856201912
Materiał
ceramika
Kolor
czarny
Wysokość
13,5 cm
Średnica
16 cm
Waga produktu
720 g
Wykończenie
połysk
Średnica otworu
12 cm
Podobne produkty