• Wyprzedany
Osłonka ceramiczna do storczyków biała 17x17 cm

Osłonka ceramiczna do storczyków biała 17x17 cm

Wykonana z ceramiki osłonka na kwiaty o kształcie ostrosłupa, w kolorze białym. Doskonale podkreśli każdą roślinę doniczkową oraz nada wnętrzu oryginalnego charakteru.

23,58 zł

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 24.04.2024

Wyprzedany

Opis & Specyfikacja

Rośliny w domu a szczególnie te kwitnące ożywiają wnętrze i sprawiają, że staje się ono przytulniejsze. Aby jeszcze lepiej podkreślić ich piękno należy zaopatrzyć się w osłonki, których zestawienie kilku w różnym kształcie, kolorze i rozmiarze pozwoli uzyskać stylową aranżację mieszkania.

Ta elegancka osłonka o kształcie ostrosłupa, z kwadratowym otworem doskonale podkreśli każdą roślinę doniczkową, w szczególności storczyki a dzięki zawsze modnej, uniwersalnej bieli idealnie wpasuje się w wystrój każdego mieszkania. Wykonana została z ceramiki która dokładnie pokryta została farbą o lśniącym wykończeniu powierzchni. Oprócz walorów estetycznych zapobiega to jej uszkodzeniom spowodowanym kontaktem z wilgocią.

Taka osłonka pozwoli ukryć nawet najbrzydszą doniczkę bez konieczności przesadzania rośliny a każde mieszkanie w prosty sposób, niewielkim nakładem sił nabierze nowego charakteru. Świetnie sprawdzi się do storczyków. Od wewnątrz w dolnej części posiada zwężenie dzięki czemu pozostaje przestrzeń na wodę, co zabezpiecza roślinę przed jej nadmiarem.

Osłonka może pełnić również funkcje doniczki, jednakże nie posiada ona otworu w dnie, dlatego trzeba pamiętać by zbyt obficie nie podlewać posadzonych w niej roślin, bo może doprowadzić to do ich zniszczenia.

Dodatkowe informacje:

- wymiary całkowite 17 x 17 cm, wysokość 20,5 cm

- wymiary wewnętrzne 16 x 16 cm , średnica powyżej zwężenia 11,5 cm, średnica poniżej zwężenia 10 cm,

- kraj produkcji Niemcy

Kod produktu
9985
EAN
4024856215940
Materiał
ceramika
Kolor
biały
Długość
17 cm
Szerokość
17 cm
Wysokość
20,5 cm
Waga produktu
1,2 kg
Wykończenie
połysk
Podobne produkty