Osłonka ceramiczna do storczyków biała 13,5x13,5 cm

Osłonka ceramiczna do storczyków biała 13,5x13,5 cm

Wykonana z ceramiki kwadratowa osłonka na kwiaty, w kolorze białym. Doskonale podkreśli każdą roślinę doniczkową oraz nada wnętrzu oryginalnego charakteru.

16,26 zł

Najniższa cena produktu 20,00 zł z dnia 24.05.2024

1-2 dni
Produkt dostępny

Opis & Specyfikacja

Rośliny w domu a szczególnie te kwitnące ożywiają wnętrze i sprawiają, że staje się ono przytulniejsze. Aby jeszcze lepiej podkreślić ich piękno należy zaopatrzyć się w osłonki, których zestawienie kilku w różnym kształcie, kolorze i rozmiarze pozwoli uzyskać stylową aranżację mieszkania.

Ta elegancka osłonka o kształcie ostrosłupa, z kwadratowym otworem doskonale podkreśli każdą roślinę doniczkową, w szczególności storczyki a dzięki zawsze modnej, uniwersalnej bieli idealnie wpasuje się w wystrój każdego mieszkania. Wykonana została z ceramiki która dokładnie pokryta została farbą o lśniącym wykończeniu powierzchni. Oprócz walorów estetycznych zapobiega to jej uszkodzeniom spowodowanym kontaktem z wilgocią.

Taka osłonka pozwoli ukryć nawet najbrzydszą doniczkę bez konieczności przesadzania rośliny a każde mieszkanie w prosty sposób, niewielkim nakładem sił nabierze nowego charakteru. Świetnie sprawdzi się do storczyków. Od wewnątrz w dolnej części posiada zwężenie dzięki czemu pozostaje przestrzeń na wodę, co zabezpiecza roślinę przed jej nadmiarem.

Osłonka może pełnić również funkcje doniczki, jednakże nie posiada ona otworu w dnie, dlatego trzeba pamiętać by zbyt obficie nie podlewać posadzonych w niej roślin, bo może doprowadzić to do ich zniszczenia.

Dodatkowe informacje:

- wymiary całkowite 13,5 x 13,5 cm, wysokość 17 cm

- wymiary wewnętrzne 12,5 x 12,5 cm , średnica powyżej zwężenia 9 cm, średnica poniżej zwężenia 7,5 cm,

- kraj produkcji Niemcy

Kod produktu
9986
EAN
4024856187223
Materiał
ceramika
Kolor
biały
Długość
13,5 cm
Szerokość
13,5 cm
Wysokość
17 cm
Waga produktu
800 g
Wykończenie
połysk
Podobne produkty